Zahraničné   

nehnuteľnosti

Dubaj

Bluewaters bay

Bluewaters Island sa nachádza v blízkosti Jumeirah Beach Residence, Palm Jumeirah a Dubai Marina, vďaka čomu je jednou z najobľúbenejších a najživších častí mesta.

Dubaj

Jouri Hills

Jouri Hills je súčasťou exkluzívneho Jumeirah Golf Estates, rezidenčnej golfovej destinácie svetovej triedy, ktorá ponúka luxusné domy a rekreačné zariadenia uprostred dvoch medzinárodne uznávaných majstrovských golfových ihrísk, čím získava bezkonkurenčnú polohu v srdci nového Dubaja.

Dubaj

LIV LUX

Dubaj Marina je vyhľadávanou štvrťou Dubaja a je známa svojim luxusným životným štýlom, možnosťami zábavy, nákupnými centrami a výškovými budovami. Dubaj Marina, ktorá svojim obyvateľom ponúka jedny z najkrajších výhľadov, je medzi turistami a miestnymi obľúbená. Nachádza sa tu Dubaj Marina Mall, nákupné centrum umiestnené v centre Dubaj Marina a je jedným z hlavných nákupných centier v Dubaji.

Dubaj

Six Senses Residences The Palm

Ikonický dubajský ostrov v tvare palmy je skutočne výnimočný. Tento zázrak ľudského dôvtipu dokonale vyjadruje snahy Dubaja neustále sa vyvíjať a napĺňať svoje ciele, ambície a sny. Štvrť ponúka mix ostrovných rezidencií, luxusných päťhviezdičkových rezortov, trendy reštaurácií a štýlových plážových klubov.

Dubaj

Azizi Beach Oasis

Dubaj Studio City leží medzi dobre známou vilovou komunitou Arabian Ranches a Damac Hills, dobre rozvinutým Motor City a pripravovanou vilovou komunitou Tilal Al Ghaf. Je situovanáv jednej z najživších a najmladších oblastí emirátu, ponúka ľahký prístup k mnohým zaujímavým miestam v emiráte a je rastúcou destináciou životného štýlu a outdoorových zážitkov.

Dubaj

Binghatti Emerald

Jumeirah Village Circle je rýchlo sa rozvíjajúca komunita s neprekonateľnou mestskou konektivitou a ľahkým prístupom ku všetkým hlavným dopravným tepnám. Nachádza sa v centre oboch medzinárodných letísk v Dubaji a obyvatelia môžu využiť jeho blízkosť ku kľúčovým destináciám. JVC je ideálna komunita pre rodiny s deťmi s dvomi medzinárodnými školami, mestskými a vidieckymi klubmi, komunitným centrom a zdravotníckym zariadením. Tí, ktorí sa radi venujú pohybovým aktivitám, môžu využiť komunitné športové a rekreačné zariadenia ako futbalové a kriketové ihrisko, tenis. kurty, kroketové trávniky, bazén, ako aj bežecké a cyklistické chodníky. Deti môžu využiť krásne zelené ihriská, herné plochy a cyklistické trasy.

Chorvátsko

Vila s krásnym výhľadom pri Omiši

Táto nádherná vila sa nachádza na svahoch neďaleko Omišu, v atraktívnej lokalite s panoramatickým výhľadom na more a okolité ostrovy. V bezprostrednej blízkosti sú kamienkové pláže, supermarket, kaviarne, a kompletná občianska vybavenosť.

Chorvátsko

Apartmán Solis

Apartmán Solis je luxusný, moderný, trojizbový apartmán nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite len 50 metrov od mora v pokojnej malebnej prímorskej dedinke neďaleko Trogiru. Táto oblasť je všeobecne známa svojimi idylickými plážami, skrytými zátokami a takmer nedotknutou prírodou.

Chorvátsko

Elegantná vila s bazénom pri Trogire

Táto krásna a moderná vila sa nachádza na malom malebnom mieste neďaleko Trogiru, ktorý je známy svojimi krásnymi zátokami a plážami. Výnimočná poloha pri mori, krásne a pokojné prostredie, blízkosť väčších miest s bohatým historickým dedičstvom a turistická ponuka, robia túto luxusnú vilu atraktívnou ako nehnuteľnosť na celoročný pobyt alebo na turistický prenájom.

Marbella

MESAS Homes 2

Nový rezidenčný komplex apartmánov, v rýchlo sa rozvíjajúcej a stále populárnejšej časti Costa del Sol – v Estepone. Celkovo 187 1, 2, 3 a 4 spálňových apartmánov v troch rezidenčných častiach. Každá rezidenčná časť má spoločný bazén a záhrady, navyše má projekt aj plne vybavené fittnes a vnútorný bazén. Ľahká dostupnost autom na pláž, golf, do mesta Marbella aj Puerto Baňus

Marbella

ARTOLA Homes

Všetko v Artola Homes II je navrhnuté s ohľadom na vytvorenie priestorov, ktoré poskytujú pokoj a mier, ktorý je v tejto oblasti vyhľadávaný. Má tiež 3 pôsobivé komunitné bazény, 1 krytý vyhrievaný bazén, súkromné ​​telocvične v oboch oblastiach, výhľad na golfové ihrisko a úžasný výhľad na more. Artola Homes II má idylickú polohu vedľa golfového ihriska Cabopino v Marbelle a kúsok od privilegovaných a chránených dún a prístavu Cabopino. To všetko vám poskytuje pokoj, ktorý by ste chceli pre svoj domov. Okrem toho vám umožňuje užiť si viac ako 70 golfových ihrísk pozdĺž pobrežia Costa del Sol s nádhernou štruktúrou a ideálnou klímou, ako aj medzinárodné školy, zdravotné strediská a nákupné centrá. Len 15 minút odtiaľto je pulzujúce a sofistikované mesto Marbella so všetkým, čo si dokážete predstaviť, aby ste si užili autentický stredomorský životný štýl.

Marbella

DUNIQUE marbella

Dunique Marbella sa nachádza na pláži a je prvým rezidenčným projektom, ktorý rešpektuje pobrežné duny, jeden z najrozmanitejších a najunikátnejších ekosystémov stredomorských pláží. Práve kvôli tomu poskytujú duny komplexu prirodzenú bariéru medzi pobrežím a urbanizáciou. Okrem toho, že majú veľkú krajinnú a prírodnú hodnotu, tlmia pôsobenie morských búrok. Práve kvôli tomu poskytujú duny komplexu prirodzenú bariéru medzi pobrežím a urbanizáciou. Majitelia v Dunique Marbella si budú môcť vychutnať ja pár metrov od svojho domova; nielen exkluzivitu a krásu Alicate Beach, ale aj malebné vegetačné duny, ktoré toto prostredie uchováva a chráni.

 

Nepremeškajte ponuku