Zahraničné   

nehnuteľnosti

Praha

LOFTOVÝ UNIKÁT PRAHA

Bývala továreň na letecké súčiastky prerobená na unikátne luxusné loftové bývanie svetových parametrov. Projekt stvorený pre tých, ktorí sa neboja ísť vlastnou cestou. Pre tých, ktorí hľadajú výnimočnosť, inšpiráciu, slobodu ale aj na európske pomery jedinečnú investíciu.

Dubaj

Bluewaters bay

Bluewaters Island sa nachádza v blízkosti Jumeirah Beach Residence, Palm Jumeirah a Dubai Marina, vďaka čomu je jednou z najobľúbenejších a najživších častí mesta.

Praha

Rezidencia u sv. Štěpána

Obyvateľom Rezidencie U Sv. Štěpána je Karlovo námestie dostupné za 7 minút chôdze, s ním aj metro B. Do 10 minút pešo je vzdialené aj Václavské námestie alebo námestie Mieru. Len 3 minúty chôdze delí rezidenciu od námestia I. P. Pavlova a 3 minúty je vzdialená aj električková zastávka Štěpánská. Vyhlásené reštaurácie, kaviarne a bary, obchody, historické pamiatky, kultúrne zariadenia, vzdelávanie, úrady… to všetko máte ako na dlani. Na prechádzku láka aj rieka Vltava a na Náplavku ste do 15 minút. Každý si v okolí Rezidencia U Sv. Štefana nájde to svoje.

Dubaj

Jouri Hills

Jouri Hills je súčasťou exkluzívneho Jumeirah Golf Estates, rezidenčnej golfovej destinácie svetovej triedy, ktorá ponúka luxusné domy a rekreačné zariadenia uprostred dvoch medzinárodne uznávaných majstrovských golfových ihrísk, čím získava bezkonkurenčnú polohu v srdci nového Dubaja.

Praha

BackYard

Dejvice boli stvorené ako luxusná rezidenčná štvrť a nikdy nestratili nič zo svojho výsadného postavenia. Dnes predstavujú aj významné centrum vzdelania a vedy. V dejvickom kampuse šiestich vysokých škôl a inštitúcií sa takmer každý deň konajú najrôznejšie akcie, spravidla otvorené širokej verejnosti. Už názov ulice Študentská poukazuje na blízkosť prestížnych univerzít. Na inšpiráciu sa však architekti BackYard Dejvice vydali až do Veľkej Británie, za tými najslávnejšími univerzitami sveta. S rešpektom k odkazu staviteľa Otakara Medka z Pardubíc, ktorý dom v roku 1929 postavil, fascinovaní britskými mestskými dvormi, vytvorili komfortné bývanie, kde je každý deň perfektný.

Dubaj

LIV LUX

Dubaj Marina je vyhľadávanou štvrťou Dubaja a je známa svojim luxusným životným štýlom, možnosťami zábavy, nákupnými centrami a výškovými budovami. Dubaj Marina, ktorá svojim obyvateľom ponúka jedny z najkrajších výhľadov, je medzi turistami a miestnymi obľúbená. Nachádza sa tu Dubaj Marina Mall, nákupné centrum umiestnené v centre Dubaj Marina a je jedným z hlavných nákupných centier v Dubaji.

Praha

SKYLINE

Čím vyššie, tým ďalej dohliadnete. Akoby sa pražská panoráma rozkladala za oknami Skyline priamo pre Vás. Ranné svitanie nad Prahou vyčaruje dokonalú kulisu pre nezabudnuteľné chvíle, rovnako ako magický západ slnka so siluetou, ktorú obdivuje celý svet. Akoby tu celý svet bol na dosah, Praha, Oslo, Berlín. Osobitú atmosféru týchto troch úplne odlišných metropol môžete prepísať aj do svojho interiéru. Vo vzorových jednotkách nájdete ukážku ako. Priestor plný možností sa otvára. Len vstúpiť.

Dubaj

Six Senses Residences The Palm

Ikonický dubajský ostrov v tvare palmy je skutočne výnimočný. Tento zázrak ľudského dôvtipu dokonale vyjadruje snahy Dubaja neustále sa vyvíjať a napĺňať svoje ciele, ambície a sny. Štvrť ponúka mix ostrovných rezidencií, luxusných päťhviezdičkových rezortov, trendy reštaurácií a štýlových plážových klubov.

Dubaj

Azizi Beach Oasis

Dubaj Studio City leží medzi dobre známou vilovou komunitou Arabian Ranches a Damac Hills, dobre rozvinutým Motor City a pripravovanou vilovou komunitou Tilal Al Ghaf. Je situovanáv jednej z najživších a najmladších oblastí emirátu, ponúka ľahký prístup k mnohým zaujímavým miestam v emiráte a je rastúcou destináciou životného štýlu a outdoorových zážitkov.

Dubaj

Binghatti Emerald

Jumeirah Village Circle je rýchlo sa rozvíjajúca komunita s neprekonateľnou mestskou konektivitou a ľahkým prístupom ku všetkým hlavným dopravným tepnám. Nachádza sa v centre oboch medzinárodných letísk v Dubaji a obyvatelia môžu využiť jeho blízkosť ku kľúčovým destináciám. JVC je ideálna komunita pre rodiny s deťmi s dvomi medzinárodnými školami, mestskými a vidieckymi klubmi, komunitným centrom a zdravotníckym zariadením. Tí, ktorí sa radi venujú pohybovým aktivitám, môžu využiť komunitné športové a rekreačné zariadenia ako futbalové a kriketové ihrisko, tenis. kurty, kroketové trávniky, bazén, ako aj bežecké a cyklistické chodníky. Deti môžu využiť krásne zelené ihriská, herné plochy a cyklistické trasy.

Chorvátsko

Vila s krásnym výhľadom pri Omiši

Táto nádherná vila sa nachádza na svahoch neďaleko Omišu, v atraktívnej lokalite s panoramatickým výhľadom na more a okolité ostrovy. V bezprostrednej blízkosti sú kamienkové pláže, supermarket, kaviarne, a kompletná občianska vybavenosť.

Chorvátsko

Apartmán Solis

Apartmán Solis je luxusný, moderný, trojizbový apartmán nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite len 50 metrov od mora v pokojnej malebnej prímorskej dedinke neďaleko Trogiru. Táto oblasť je všeobecne známa svojimi idylickými plážami, skrytými zátokami a takmer nedotknutou prírodou.

Chorvátsko

Elegantná vila s bazénom pri Trogire

Táto krásna a moderná vila sa nachádza na malom malebnom mieste neďaleko Trogiru, ktorý je známy svojimi krásnymi zátokami a plážami. Výnimočná poloha pri mori, krásne a pokojné prostredie, blízkosť väčších miest s bohatým historickým dedičstvom a turistická ponuka, robia túto luxusnú vilu atraktívnou ako nehnuteľnosť na celoročný pobyt alebo na turistický prenájom.

Marbella

MESAS Homes 2

Nový rezidenčný komplex apartmánov, v rýchlo sa rozvíjajúcej a stále populárnejšej časti Costa del Sol – v Estepone. Celkovo 187 1, 2, 3 a 4 spálňových apartmánov v troch rezidenčných častiach. Každá rezidenčná časť má spoločný bazén a záhrady, navyše má projekt aj plne vybavené fittnes a vnútorný bazén. Ľahká dostupnost autom na pláž, golf, do mesta Marbella aj Puerto Baňus

Marbella

ARTOLA Homes

Všetko v Artola Homes II je navrhnuté s ohľadom na vytvorenie priestorov, ktoré poskytujú pokoj a mier, ktorý je v tejto oblasti vyhľadávaný. Má tiež 3 pôsobivé komunitné bazény, 1 krytý vyhrievaný bazén, súkromné ​​telocvične v oboch oblastiach, výhľad na golfové ihrisko a úžasný výhľad na more. Artola Homes II má idylickú polohu vedľa golfového ihriska Cabopino v Marbelle a kúsok od privilegovaných a chránených dún a prístavu Cabopino. To všetko vám poskytuje pokoj, ktorý by ste chceli pre svoj domov. Okrem toho vám umožňuje užiť si viac ako 70 golfových ihrísk pozdĺž pobrežia Costa del Sol s nádhernou štruktúrou a ideálnou klímou, ako aj medzinárodné školy, zdravotné strediská a nákupné centrá. Len 15 minút odtiaľto je pulzujúce a sofistikované mesto Marbella so všetkým, čo si dokážete predstaviť, aby ste si užili autentický stredomorský životný štýl.

Marbella

DUNIQUE marbella

Dunique Marbella sa nachádza na pláži a je prvým rezidenčným projektom, ktorý rešpektuje pobrežné duny, jeden z najrozmanitejších a najunikátnejších ekosystémov stredomorských pláží. Práve kvôli tomu poskytujú duny komplexu prirodzenú bariéru medzi pobrežím a urbanizáciou. Okrem toho, že majú veľkú krajinnú a prírodnú hodnotu, tlmia pôsobenie morských búrok. Práve kvôli tomu poskytujú duny komplexu prirodzenú bariéru medzi pobrežím a urbanizáciou. Majitelia v Dunique Marbella si budú môcť vychutnať ja pár metrov od svojho domova; nielen exkluzivitu a krásu Alicate Beach, ale aj malebné vegetačné duny, ktoré toto prostredie uchováva a chráni.

 

Nepremeškajte ponuku