ARTOLA Homes

Autentický stredomorský životný štýl.

Všetko v Artola Homes II je navrhnuté s ohľadom na vytvorenie priestorov, ktoré poskytujú pokoj a mier, ktorý je v tejto oblasti vyhľadávaný. Má tiež 3 pôsobivé komunitné bazény, 1 krytý vyhrievaný bazén, súkromné ​​telocvične v oboch oblastiach, výhľad na golfové ihrisko a úžasný výhľad na more. Artola Homes II má idylickú polohu vedľa golfového ihriska Cabopino v Marbelle a kúsok od privilegovaných a chránených dún a prístavu Cabopino. To všetko vám poskytuje pokoj, ktorý by ste chceli pre svoj domov. Okrem toho vám umožňuje užiť si viac ako 70 golfových ihrísk pozdĺž pobrežia Costa del Sol s nádhernou štruktúrou a ideálnou klímou, ako aj medzinárodné školy, zdravotné strediská a nákupné centrá. Len 15 minút odtiaľto je pulzujúce a sofistikované mesto Marbella so všetkým, čo si dokážete predstaviť, aby ste si užili autentický stredomorský životný štýl.

Všetko v Artole je navrhnuté tak, aby čo najlepšie využilo mimoriadne veľké priestory.

Projekt bol navrhnutý tak, aby vám ponúkol tie najlepšie vlastnosti životného štýlu luxusného rezortu vo vašom novom domove. Spoločné priestory a interiéry domov kombinujú najvyššiu úroveň dizajnu a pohodlia, aby vytvorili vysoko atraktívny produkt, ktorý sa v danej oblasti len ťažko zhoduje. Všetko v Artole je navrhnuté tak, aby čo najlepšie využilo mimoriadne veľké priestory. Obývacia izba a kuchyňa sú kombinované v jednom priestore s porcelánovou podlahou a veľké okná v spálňach a obývacích priestoroch umožňujú prúdenie prirodzeného svetla kedykoľvek počas dňa. Veľkolepé terasy sú ideálne na oddych s rodinou a priateľmi. Kuchyne sú integrované do hlavného priestoru a obsahujú popredné značky, kremenné dosky, vstavané spotrebiče a skryté LED osvetlenie, ktoré dodáva teplo a sofistikovanosť. V kúpeľniach sú vybrané elegantné veľkoformátové porcelánové obklady so zaručene kvalitným dizajnom. A to všetko bez toho, aby sme zabúdali na pohodlie, funkčnosť, praktickosť a záväzok voči štandardom udržateľnosti nízkej spotreby, ktoré charakterizujú všetky domy Artola.

Kontaktujte
nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v ARTOLA Homes medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

 

Nepremeškajte ponuku