Developerské projekty

Chcem vedieť viac

Istertower Bratislava - Staré Mesto

Istertower
Istertower Istertower

Žijeme v meste a tu si vytvárame aj svoj domov. A doma sme tam, kde vyrastajú naše deti. Kde sa stretávame s priateľmi. Kde je priestor na to, aby sme si s rodinou užili každú chvíľu. Kde si vieme vytvoriť dostatok času na všetko, čo máme radi. Kde žijeme s radosťou. Ister Tower sa stane vašim domovom v srdci Bratislavy.

Apollo Residence Bratislava - Staré Mesto

Apollo Residence
Apollo Residence Apollo Residence

Plňte si svoje kariérne sny, užívajte si plným priehrším všetky výdobytky centra mesta a luxusné bývanie v novom bratislavskom downtowne! V modernom centre mesta, ktorému prognostici na najbližšie desaťročia predpovedajú dynamický rozvoj. To všetko a bez kompromisov ponúka rezidenčný projekt Apollo Residence. Tu nájdete skutočne luxusné bývanie na najvyššej úrovni v 1-izbových až 4-izbových bytoch a apartmánoch s vysokými stropmi.

Eleven Housing Bratislava - Koliba

Eleven Housing
Eleven Housing Eleven Housing

Predstavte si dom na tej najvyššej úrovni, v ktorom vám nič nebude chýbať. Vysoko nad mestom, ktoré vám bude ležať pri nohách. Na svahoch Malých Karpát, odkiaľ vám príjemný letný vánok prinesie vôňu lesa a lúčnych kvetov. V blízkosti prírody a zároveň na skok do mesta. V uzavretom a bezpečnom rezidenčnom areáli, kde bude vaše súkromie dokonale chránené. Taký je rezidenčný projekt Eleven housing.

Byty Tolstého Bratislava - Staré Mesto

Byty Tolstého
Byty Tolstého Byty Tolstého

Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a výbornú infraštruktúru, pričom ste len pár krokov od pešej zóny plnej obchodov, barov, kaviarní a reštaurácii. Po ruke máte taktiež divadlá, školy, škôlky a výbornú dostupnosť na diaľničný obchvat.

Roličky Bratislava - Koliba

Roličky
Roličky Roličky

Sedíte na terase svojho bytu, pozeráte na vychádzajúce Slnko nad panorámou Bratislavy, užívate si čerstvý vzduch prevoňaný kvetmi zo svahov Malých Karpát a váš pokoj neruší nič okrem spevu vtákov z neďalekého lesa… Celé mesto máte ako na dlani a v jeho centre ste za pár minút. To je pocit z bývania na Kolibe, na jednej z najlukratívnejších bratislavských adries.

Rezidencia Matúšova Bratislava - Staré Mesto

Rezidencia Matúšova
Rezidencia Matúšova Rezidencia Matúšova

Ponuka predstavuje unikátny dvojdielny komplex so šiestimi bytovými jednotkami. V každej z budov sa nachádzajú 3 byty (na každom poschodí jeden), pričom najvyššie bytové jednotky sú dvojpodlažné mezonetové byty. Všetky priestory majú skutočne štedrú výmeru a prakticky neobmedzený potenciál využitia.

City Residence Malacky Malacky

City Residence Malacky
City Residence Malacky City Residence Malacky

City Residence spája modernú a jedinečnú architektúru, kvalitné a nadčasové materiály, komplexnú občiansku vybavenosť a vysoký bytový štandard, ku ktorému patrí podzemné parkovanie, pivničné kobky, predzáhradky, loggie, balkóny či veľké terasy.

Villa Fándlyho Bratislava - Staré mesto

Villa Fándlyho
Villa Fándlyho Villa Fándlyho

Výhlaď na hrad z vlastnej obývačky. Vlastná záhrada. Par minút do Historického centra Mesta. Dostatok súkromia pre každého člena rodiny aj veľkorysý priestor pre spoločenské stretnutia.

Park pod Kolibou Bratislava - Koliba

Park pod Kolibou
Park pod Kolibou Park pod Kolibou

Park pod Kolibou poskytuje prémiové bývanie v jednej z najpokojnejších lokalít v Bratislave. Bývanie pod Kolibou je ideálnym riešením nie len pre rodiny s deťmi, ale aj pre všetkých milovníkov prírody, výhľadov a ničím nerušeného života.

Belaria Koliba Bratislava - Koliba

Belaria Koliba
Belaria Koliba Belaria Koliba

V uzavretom a skolaudovanom areáli prémiového rezidenčného projektu Belaria Koliba nájdete všetko, čo potrebujete k modernému a plnohodnotnému životu. Chcete si po práci vybehnúť do blízkej zelene Malých Karpát? Alebo zbehnúť dole do mesta za všetkými jeho lákadlami? Tu môžete všetko – mať relax v harmónii s prírodou aj si užívať život v meste bez kompromisov.

Slávičie údolie Bratislava - Staré mesto

Slávičie údolie
Slávičie údolie Slávičie údolie

Milujete mesto a všetky výhody, ktoré vám život v ňom ponúka? Túžite napriek tomu po bývaní v pokojnom a tichom prostredí mimo rušných mestských ulíc? Otravujú vás ranné dopravné zápchy a chcete sa im vyhnúť? Aktívny životný štýl je to pravé pre vás a neviete si predstaviť život bez lesov a pohybu v prírode? Tak potom ste našli tú správnu adresu pre domov, ktorý budete milovať!

Nepremeškajte top ponuky

Získajte najnovšie správy a zaujímavé ponuky a nehnuteľnosti

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií