Developerské
projekty

Bratislava-Nové Mesto

Aurum Residence Matuskova

Na rozhraní Nového mesta v jadre lokality Stráže, ktorá sa vyznačuje perfektnou polohou, zástavbou rodinných domov a množstvom zelene vznikne nový developerský projekt pomenovaný podľa slovenského básnika a ulice na ktorej sa bude rozprestierať. AURUM RESIDENCE MATÚŠKOVÁ prinesie 12 reprezentatívnych bytov, každý s terasou či záhradou. Byty na 3 podlaží a strešný penthouse sa budú pýšiť výhľadmi na panorámu mesta, Bratislavsky hrad a Slavín.

Bratislava-Nové Mesto

Mestské vily Wachtmeister

Mestské vily Wachtmeister ponúkajú prémiové bývanie v uzavretom areáli pre ľudí, ktorí vyžadujú kvalitu, súkromie a bezpečnosť. Jedná sa o jedinečné rodinné domy na Suchej ulici, ktorá leží v najtichšej časti bratislavskej Koliby s nádychom vidieka, na skok do prírody, ale aj centra mesta.

Bratislava-Staré Mesto

Apollo Residence

Plňte si svoje kariérne sny, užívajte si plným priehrším všetky výdobytky centra mesta a luxusné bývanie v novom bratislavskom downtowne! V modernom centre mesta, ktorému prognostici na najbližšie desaťročia predpovedajú dynamický rozvoj. To všetko a bez kompromisov ponúka rezidenčný projekt Apollo Residence. Tu nájdete skutočne luxusné bývanie na najvyššej úrovni v 1-izbových až 4-izbových bytoch a apartmánoch s vysokými stropmi.

Bratislava-Záhorská Bystrica

Nová Záhorská

To všetko ponúka nový obytný projekt na okraji Bratislavy, ktorý ponúka komfortné rodinné byty s balkónmi a predzáhradkami, ale aj praktické štartovacie bývanie s rýchlou dostupnosťou do jadra hlavného mesta a len na skok do Lesov Malých Karpát.

Bratislava-Staré Mesto

Starý prístav - Nový penthouse

Prémiové vyhotovenie, najmodernejšie technológie, fantastická poloha a vysoký nadštandard obsahuje 10 do detailov premyslených veľkometrážnych penthousov v novom projekte.

Bratislava-Staré Mesto

Byty River Park

Projekt River Park je lokalizovaný v srdci Bratislavy na pobreží rieky Dunaj. Napriek tomu, že ste v úplnom centre, budete si môcť užiť absolútny kľud, ticho a výhľad na Dunaj a lesy na opačnom brehu Dunaja.

Bratislava-Staré Mesto

Castle view apartments

4 prémiové byty s krásnou terasou a výhľadom na Bratislavský hrad, ktoré sa nachádzajú v komornom bytovom dome v Starom meste, v bezprostrednej blízkosti Horského Parku a Slavína.

Bratislava-Nové Mesto

Viladomy Koliba

Viladomy vo viniciach je architektonicky nadčasový projekt dvanástich moderných domov v súkromnom areály s maximálnym dorazom na funkčnosť, výhľady a priestor. Viladomy vám ponúkajú všetky výhody bývania v byte skĺbené s priestorom a benefitmi rodinného domu pričom ste v tichej lokalite plnej zelene s okamžitou dostupnosťou do centra mesta.

Rovinka

Relax Rovinka

Tieto benefity ponúka nový obytný projekt Relax Rovinka, ktorý kombinuje výhodné štartovacie bývanie pre jednotlivcov a dvojice s pekným verejným priestorom a kompletnou občianskou vybavenosťou, vďaka ktorej máte všetko po ruke. Rovinka je stále viac obľúbená lokalita aj z dôvodu perfektného dopravného napojenia do Bratislavy cez novovybudovaný diaľničný ťah R7D4. Prístup k tomuto projektu je priamo z hlavnej cesty v obci, avšak byty sú v dostatočnej vzdialenosti od hlavnej cesty, čo zaručuje pocit pokoja a ničím nerušené bývanie.

Bratislava-Staré Mesto

Vila Drotárska

Novo-zrekonštruovaná Vila na jednej z najlepších adries v Bratislave, ktorá obsahuje 3 veľkometrážne bytové jednotky v prémiovom nadštandarde a súkromné wellness centrum s bazénmi.

Stuhleck

Stuhleck Apartments

Projekt sa nachádza v najrýchlejšie dostupnom lyžiarskom stredisku z Bratislavy, ktoré je zároveň aj najväčším lyžiarskym strediskom vo východnom Rakúsku. Spital am Semmering nieje svojou vzdialenosťou 155 km od Bratislavy iba ideálnym miestom pre zimné aktivity, ale aj celoročné možnosti využitia voľného času. Vďaka svojej polohe sú apartmány v Spital am Semmering vhodné pre pravidelné pobyty v krásnom prostredí rakúskych Álp.

Bratislava-Nové Mesto

Eleven Housing

Predstavte si dom na tej najvyššej úrovni, v ktorom vám nič nebude chýbať. Vysoko nad mestom, ktoré vám bude ležať pri nohách. Na svahoch Malých Karpát, odkiaľ vám príjemný letný vánok prinesie vôňu lesa a lúčnych kvetov. V blízkosti prírody a zároveň na skok do mesta. V uzavretom a bezpečnom rezidenčnom areáli, kde bude vaše súkromie dokonale chránené. Taký je rezidenčný projekt Eleven Housing.

Bratislava-Nové Mesto

Byty Tehelné pole

Bytový komplex Tehelné pole predstavuje komerčnú súčasť komplexu Národného futbalového štadióna, ktorú doplna retailová pasáž a moderná administratívna budova Tower 5.

Senica

Barn Residence

Jedinečný projekt dvojdomov v bezprostrednej blízkosti golfového rezortu Penati Golf Resort. Domy(v každom sú dva aprtmány) sa nachádzajú v tichej zástavbe rodinných domov. V pešej dostupnosti je jazero s pieskovou plážou, neobmedzené možnost aktívneho odpočinku v prírode ako je cyklistika, turistika, hubárčenie, golf, a mnohé iné.

Bratislava-Staré Mesto

Rezidencia Matúšova

Rezidenčný projekt na Matúšovej ulici je absolútny TOP aktuálnej realitnej ponuky. Vhodný je pre rezidenčné bývanie, podnikateľské účely, ale aj ako investičná nehnuteľnosť. Ponuka predstavuje unikátny dvojdielny komplex so šiestimi bytovými jednotkami. V každej z budov sa nachádzajú 3 byty (na každom poschodí jeden), pričom najvyššie bytové jednotky sú dvojpodlažné mezonetové byty. Všetky priestory majú skutočne štedrú výmeru a prakticky neobmedzený potenciál využitia.

Bratislava-Nové Mesto

Roličky

Sedíte na terase svojho bytu, pozeráte na vychádzajúce Slnko nad panorámou Bratislavy, užívate si čerstvý vzduch prevoňaný kvetmi zo svahov Malých Karpát a váš pokoj neruší nič okrem spevu vtákov z neďalekého lesa… Celé mesto máte ako na dlani a v jeho centre ste za pár minút. To je pocit z bývania na Kolibe, na jednej z najlukratívnejších bratislavských adries.

Bratislava-Nové Mesto

Luxury vila Rolička

Unikátny projekt viladomov s veľkometrážnymi bytmi, zeleným átriom, vegetačnou strechou a záhradkou. Oslní vás moderná architektúra spĺňajúca tie najvyššie architektonické a urbanistické štandardy. Developer kládol dôraz na veľkorysý priestor interiéru a praktickú dispozíciu bytov s pocitom absolútneho súkromia a bezpečia - viladomy sa nachádzajú v uzavretom súkromnom areáli rezidencií s detským ihriskom, v každom viladome sú iba tri byty, na jednom podlaží sa nachádza len jeden byt, do ktorého sa dostanete výťahom priamo z garáže.

Bratislava-Nové Mesto

Belaria Koliba

V uzavretom a skolaudovanom areáli prémiového rezidenčného projektu Belaria Koliba nájdete všetko, čo potrebujete k modernému a plnohodnotnému životu. Chcete si po práci vybehnúť do blízkej zelene Malých Karpát? Alebo zbehnúť dole do mesta za všetkými jeho lákadlami? Tu môžete všetko – mať relax v harmónii s prírodou aj si užívať život v meste bez kompromisov.

Bratislava-Nové Mesto

Park pod Kolibou

Park pod Kolibou poskytuje prémiové bývanie v jednej z najpokojnejších lokalít v Bratislave. Bývanie pod Kolibou je ideálnym riešením nie len pre rodiny s deťmi, ale aj pre všetkých milovníkov prírody, výhľadov a ničím nerušeného života.

Bratislava-Staré Mesto

Slávičie údolie

Milujete mesto a všetky výhody, ktoré vám život v ňom ponúka? Túžite napriek tomu po bývaní v pokojnom a tichom prostredí mimo rušných mestských ulíc? Otravujú vás ranné dopravné zápchy a chcete sa im vyhnúť? Aktívny životný štýl je to pravé pre vás a neviete si predstaviť život bez lesov a pohybu v prírode? Tak potom ste našli tú správnu adresu pre domov, ktorý budete milovať!

 

Nepremeškajte ponuku