Bratislava-Nové Mesto

Roličky

Výnimočné bývanie s výhľadom na mesto

Sedíte na terase svojho bytu, pozeráte na vychádzajúce Slnko nad panorámou Bratislavy, užívate si čerstvý vzduch prevoňaný kvetmi zo svahov Malých Karpát a váš pokoj neruší nič okrem spevu vtákov z neďalekého lesa… Celé mesto máte ako na dlani a v jeho centre ste za pár minút. To je pocit z bývania na Kolibe, na jednej z najlukratívnejších bratislavských adries.

Luxus, do ktorého sa zamilujete

Sedíte na terase svojho bytu, pozeráte na vychádzajúce Slnko nad panorámou Bratislavy, užívate si čerstvý vzduch prevoňaný kvetmi zo svahov Malých Karpát a váš pokoj neruší nič okrem spevu vtákov z neďalekého lesa… Celé mesto máte ako na dlani a v jeho centre ste za pár minút. To je pocit z bývania na Kolibe, na jednej z najlukratívnejších bratislavských adries. Unikátny projekt 9 viladomov s 27 veľkometrážnymi bytmi vo výmere 136 – 184 m2, so zeleným atrium, vegetačnou strechou alebo so záhradkou. V každom dome sú iba tri byty. Na jednom podlaží sa nachádza len jeden byt, do ktorého sa dostanete výťahom priamo z garáže. Samozrejmosťou je podlahové kúrenie s úsporným kondenzačným kotlom a kvalitné hlinikové okná Reynars s akusticky izolačným trojsklom a elektricky ovládanými žalúziami.

Nadčasová architektúra

Moderná architektúra z dielne architektonického ateliéru Cakov &Partners. Exteriér Roličiek spĺňa tie najvyššie architektonické a urbanistické štandardy. Belgický tehlový obklad, alucobondové obklady, sklenené zábradlia.

Exkluzívna lokalita

Začiatok lesoparku, v si vychutnáte ranný beh, prechádzky so psom či pikniky s rodinou. Navyše, ako na skok máte širšie centrum mesta s plnou občianskou vybavenosťou.

Juhovýchodná orientácia bytov

Každý byt v rezidencii Roličky je orientovaný na juhovýchod. Užijete si tak dokonalé presvetlenie bytu, krásne východy i romantické západy slnka.

Bezpečnosť

Súkromný areál rezidencií s elektronicky kontrolovaným vstupom. Deti môžete pokojne pustiť na súkromné ihrisko a nebáť sa o ich bezpečnosť.

Kontaktujte
nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v Roličky medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku