Prečo práve Fedors group? Sme radi, že sa pýtate.

Fedors group znamená dokonalosť v oblasti prémiových nehnuteľností. Je to povesť, ktorú udržiavame a chránime na každom kroku, na ktorom pôsobíme. Naša spoločnosť pozostáva zo stabilného tímu profesionálov v oblasti nehnuteľností, ktorých posilňuje inteligentná a silná vízia, ktorá je podporovaná sofistikovaným marketingom.

 

Nie všetky realitné kancelárie sú si rovné. Ako obchodný partner stabilného tímu Fedors group ste členom jednej z najprestížnejších realitných kancelárii v Bratislave, ktorá sa venuje poskytovaniu vzdelávacích zdrojov a prezentácii značky a tie vám pomôžu posunúť vaše podnikanie na tú najvyššiu úroveň.


Naši obchodní partneri využívajú silu a prítomnosť jednej z najsilnejších značiek vo svete nehnuteľností, podporovanú ďalekosiahlou marketingovou a reklamnou stratégiou a veľkou databázou klientov a nehnuteľností ktorá sa neustále rozrastá a skvalitňuje.

Napredujte s nami

Vybudovali sme flexibilný marketingový a technologický rámec, ktorý pomáha našim obchodným partnerom rásť a získavať obchody, od propagácie developerských projektov až po propagáciu najprofilovanejších nehnuteľností. 

 

Naša vlastná stratégia v rámci sociálnych sietí sa osvedčila pri získavaní kvalifikovaných potenciálnych zákazníkov.

Fedors group je úspech

Vďaka najkvalitnejšiemu servisu a bezkonkurenčnej odbornosti Fedors group zvyšuje latku v oblasti prémiových nehnuteľností.

 

S históriou organického rastu, inovácií a podnikania vieme, že je dôležité udržať si náskok.

Fedors group je inovácia

V neustále sa rozvíjajúcom realitnom biznise je dôležité udržať si náskok a realitná kancelária Fedors group sa zaviazala poskytovať svojim obchodným partnerom prehľad a podporu. Usilovne rozvíjame nové nápady a trendy v oblasti IT a marketingu, preto aj obhliadka nehnuteľnosti prebieha v modernom trende s podporou tabletu a končí podpisom v elektronickej forme bez zbytočnej administratívy.

 

Naša webová stránka je jednou z najnavštevovanejších webových stránok s nehnuteľnosťami s viac ako tisíckami návštev mesačne. Rozhranie našej webovej stránky ponúka kupujúcim, predajcom a prenajímateľom nehnuteľnosti prispôsobené prostredie na interakciu s obsahom a spojenie s obchodnými partnermi.

 

 

 

Fedors group je vzdelávanie

Na rozvoj kariéry svojich obchodných partnerov dbáme našim pravidelným individuálnym prístupom v rámci rozvíjania nápadov ale aj špičkovým obchodným stretnutiam a školeniam. 

Chcem poslať CV

Odoslať CV

Vybrať CV * Max veľkosť 10MB Podporované typy .pdf, .doc a .docx
  Výborne, súbor bol úspešne nahraný  
  Max veľkosť 10MB Podporované typy .pdf, .doc a .docx
 

Nepremeškajte ponuku