Bratislava-Nové Mesto

Eleven Housing

Luxusné rodinné domy na Kolibe

Predstavte si dom na tej najvyššej úrovni, v ktorom vám nič nebude chýbať. Vysoko nad mestom, ktoré vám bude ležať pri nohách. Na svahoch Malých Karpát, odkiaľ vám príjemný letný vánok prinesie vôňu lesa a lúčnych kvetov. V blízkosti prírody a zároveň na skok do mesta. V uzavretom a bezpečnom rezidenčnom areáli, kde bude vaše súkromie dokonale chránené. Taký je rezidenčný projekt Eleven Housing.

Celé mesto vám leží pri nohách

Dvojpodlažné rodinné domy so zaujímavo riešenými dispozíciami so súkromným atrium, vo výmerách 204 – 229 m2, na príjemných pozemkoch dostatočne veľkých pre vytvorenie súkromnej zelenej oázy pokoja. Priestranné miestnosti so svetlou výškou 3, inteligentná elektroinštalácia, bezúdržbová fasáda, nadštandardné vyhotovenie s kotlom so solárnymi panelmi, veľké hliníkové okná Reynaers s izolačným akustickým trojsklom, exteriérové diaľkovo ovládané žalúzie…. jednoducho komfortný luxus. Ideálne miesto na bývanie na tej najvyššej úrovni je už skolaudované a pripravené na nasťahovanie.

Galéria

Panoramatický výhľad na mesto

Veľkorysé dispozície

Atraktívna lokalita Koliby

Blízkosť lesa s dostupnosťou do centra

Moderná architektúra

Nadštandardné vyhotovenie

Kontaktujte
nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v Eleven Housing medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku