Bratislava-Nové Mesto

Park pod Kolibou

Bývanie ako stvorené pre rodinný život

Park pod Kolibou poskytuje prémiové bývanie v jednej z najpokojnejších lokalít v Bratislave. Bývanie pod Kolibou je ideálnym riešením nie len pre rodiny s deťmi, ale aj pre všetkých milovníkov prírody, výhľadov a ničím nerušeného života.

Prémiové bývanie v Parku pod Kolibou

Tu máte nádherný priestranný byt, no žijete aj vonku! Uzavretý a bezpečný areál parku ponúka skvelé miesto pre hry detí aj relax v prírode - na 35 árov oddychovej zóny nájdete okrem trávnatej plochy aj komunitnú záhradu, športovisko, ihrisko a spoločenský priestor. V skolaudovanom areáli prémiového rezidenčného projektu Park pod Kolibou nájdete všetko, čo potrebujete k modernému a plnohodnotnému životu. Chcete si po práci vybehnúť do blízkej zelene Malých Karpát? Alebo zbehnúť dole do mesta za všetkými jeho lákadlami? Tu môžete všetko – mať relax v harmónii s prírodou aj si užívať život v meste bez kompromisov. S Bratislavou ako na dlani.

Galéria

Kontaktujte
nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v Park pod Kolibou medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku