Bratislava-Staré Mesto

Apollo Residence

Bratislava, konečne máš, čo si zaslúžiš!

Plňte si svoje kariérne sny, užívajte si plným priehrším všetky výdobytky centra mesta a luxusné bývanie v novom bratislavskom downtowne! V modernom centre mesta, ktorému prognostici na najbližšie desaťročia predpovedajú dynamický rozvoj. To všetko a bez kompromisov ponúka rezidenčný projekt Apollo Residence. Tu nájdete skutočne luxusné bývanie na najvyššej úrovni v 1-izbových až 4-izbových bytoch a apartmánoch s vysokými stropmi.

Jednoducho veľkorysý priestor pre život

Nadštandardné vyhotovenie, prémiové materiály a až 3,5 m vysoké stropy v 81 bytoch a apartmánoch. Do detailov premyslené dispozície. Exkluzívna lokalita nového moderného centra Bratislavy, najmodernejšie technológie, špičkové materiály, udržateľná ekológia. Rezidenčný projekt Apollo Residence ® ponúka nadštandard aristokratického bývania v modernom štýle. Preto je projekt Apollo Residence výnimočným.

1-, 2-, 3-, a 4-izbové luxusné byty a apartmány

24/7 recepcia so službami na úrovni 5* hotela

Prémiové materiály a vyhotovenie

Všade blízko

Až 3,5 m vysoké stropy

Kontaktujte
nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v Apollo Residence medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku