Apartmán Solis

Malebný vyhlaď len pár metrov od mora

Apartmán Solis je luxusný, moderný, trojizbový apartmán nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite len 50 metrov od mora v pokojnej malebnej prímorskej dedinke neďaleko Trogiru. Táto oblasť je všeobecne známa svojimi idylickými plážami, skrytými zátokami a takmer nedotknutou prírodou.

K dispozícii je priestranný vyhrievaný bazén so vstavanými schodíkmi pre deti

Vrcholom apartmánu je súkromná strešná terasa s nádherným výhľadom na more na celý záliv a ostrovy. Má salónik a ležadlá a je ideálnym miestom na úplný relax. Priamy prístup k moru, krytá terasa na opaľovanie s ležadlami a rozkladacou pohovkou sú vzdialené len 100 m. Vynikajúca súčasná elegancia apartmánu Solis ideálne dopĺňa stredomorskú krajinu a umožňuje vám dopriať si pohodovú atmosféru a exkluzívne moderné vybavenie. Nachádza sa v blízkosti medzinárodného letiska v Splite a jedného z najkrajších prístavov v tejto časti Jadranu – Marina Frapa v Rogoznici. Predstavuje perfektný východiskový bod pre objavovanie centier miest Trogir, Šibenik a Split, zapísaných na Zoznam svetového dedičstva UNESCO.

Ponuka nehnuteľností v tomto projekte

Apartmán
3 spálne
160 m2
bazén
100 m od mora
645 000 €

Kontaktujte
nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v Apartmán Solis medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

 

Nepremeškajte ponuku