Bratislava-Nové Mesto

Luxury vila Rolička

Vyberte si z troch luxusne zariadených bytov s jedinečnými benefitmi

Unikátny projekt viladomov s veľkometrážnymi bytmi, zeleným átriom, vegetačnou strechou a záhradkou. Oslní vás moderná architektúra spĺňajúca tie najvyššie architektonické a urbanistické štandardy. Developer kládol dôraz na veľkorysý priestor interiéru a praktickú dispozíciu bytov s pocitom absolútneho súkromia a bezpečia - viladomy sa nachádzajú v uzavretom súkromnom areáli rezidencií s detským ihriskom, v každom viladome sú iba tri byty, na jednom podlaží sa nachádza len jeden byt, do ktorého sa dostanete výťahom priamo z garáže.

Interiéry v najvyššej kvalite a najprémiovejšom prevedení

kompletné zariadenie interiérov - použité raritné prémiové materiály /mramor, žula, pieskovec/ - nábytok a stolarina na mieru z masívu - prémiové spotrebiče, svietidlá, sanita, obklady - murované tehlové vnútrobytové priečky - medzibytové priečky z akustických tehál so zvýšenou nepriezvučnosťou - sadrové omietky / kúpelne a WC vápenocementové - až 2,85 m vysoké stropy - podlahové kúrenie s úsporným kondenzačným kotlom, s reguláciou teploty v každej miestnosti - hliníkové okná REYNAERS s izolačným trojsklom a technológiou vysokého útlmu hluku - exteriérové hliníkové žalúzie - zelené átrium priamo v byte

Kontaktujte
nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v Luxury vila Rolička medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku