Bratislava-Staré Mesto

Rezidencia Matúšova

Neopakovateľné miesto, neopakovateľná príležitosť

Rezidenčný projekt na Matúšovej ulici je absolútny TOP aktuálnej realitnej ponuky. Vhodný je pre rezidenčné bývanie, podnikateľské účely, ale aj ako investičná nehnuteľnosť. Ponuka predstavuje unikátny dvojdielny komplex so šiestimi bytovými jednotkami. V každej z budov sa nachádzajú 3 byty (na každom poschodí jeden), pričom najvyššie bytové jednotky sú dvojpodlažné mezonetové byty. Všetky priestory majú skutočne štedrú výmeru a prakticky neobmedzený potenciál využitia.

Unikátne bytové jednotky

Byty sa nachádzajú v jednej z najžiadanejších lokalít hlavného mesta. Matúšova ulica ponúka prvotriedny komfort, dostatok priestoru, všetky výhody tichej lokality blízko prírody. Práve blízkosť prírody spolu s bezprostrednou dostupnosťou do centra mesta predstavujú množstvo výhod - na svoje si prídu milovníci ticha a súkromia, ale aj záujemcovia o lukratívne a naozaj reprezentatívne podnikateľské priestory. Štandard ponúkaných bytových jednotiek zodpovedá unikátnosti geografickej lokality. Veľkolepo a moderne riešené byty ponúkajú luxusnú výmeru, výbavu z prvotriednych materiálov a komponentov od svetových výrobcov. Pocit luxusu podčiarknu premyslené detaily ako sú podlahové vykurovanie, akustické steny, stropné chladenie, krby alebo pripravené jednotky pre budúce krby. V prípade záujmu je možné rokovať nielen o kúpe jednotlivých bytov, ale aj samostatnej vily či prípadne celého komplexu. Nový majiteľ by tak získal úžitkovú plochu s veľkosťou 1200 m2 a k tomu pozemok s 2000 m2. Oba domy je možné jednoduchou úpravou prepojiť, čo by pri využití na podnikanie či administratívne účely predstavovalo priestor za hranicou luxusu.

Galéria

Kontaktujte
nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v Rezidencia Matúšova medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku