LOFTOVÝ UNIKÁT PRAHA

Vlastnou cestou

Bývala továreň na letecké súčiastky prerobená na unikátne luxusné loftové bývanie svetových parametrov. Projekt stvorený pre tých, ktorí sa neboja ísť vlastnou cestou. Pre tých, ktorí hľadajú výnimočnosť, inšpiráciu, slobodu ale aj na európske pomery jedinečnú investíciu.

Jedinečnosť v každom smere

Vojdite do auto-výťahu a zaparkujte si auto vedľa svojho bytu na poschodí na ktorom ho máte. Zaujímavé nie sú len priestory loftov ale aj priestory pre rezidentov a budúce VIP služby v projekte a taktiež lokalita v ktorej sa development nachádza. V protiatómovom bunkri priamo pod budovou sa pre rezidentov vybudoval privátny wellness s bazénom, Jakuzzami, saunami, fitness a kinom. Na streche projektu zase zážitkový bar. Z Lodenice susednej projektu sa po Vltave člnom dostanete pod Karlov most za približne 13 minút. Golfové ihrisko je situované priamo v susedstve projektu a najväčšia dostihová dráha v Prahe taktiež podčiarkuje perfektnú polohu daného developmentu....

Kontaktujte
nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v LOFTOVÝ UNIKÁT PRAHA medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

 

Nepremeškajte ponuku