Rezidencia u sv. Štěpána

Vo víre storočí

Obyvateľom Rezidencie U Sv. Štěpána je Karlovo námestie dostupné za 7 minút chôdze, s ním aj metro B. Do 10 minút pešo je vzdialené aj Václavské námestie alebo námestie Mieru. Len 3 minúty chôdze delí rezidenciu od námestia I. P. Pavlova a 3 minúty je vzdialená aj električková zastávka Štěpánská. Vyhlásené reštaurácie, kaviarne a bary, obchody, historické pamiatky, kultúrne zariadenia, vzdelávanie, úrady… to všetko máte ako na dlani. Na prechádzku láka aj rieka Vltava a na Náplavku ste do 15 minút. Každý si v okolí Rezidencia U Sv. Štefana nájde to svoje.

Prepíšte starý pergament novým príbehom

Nárožný súbor troch meštianskych domov navrhol staviteľ Alexander Hellmich asi v polovici 19. storočia. Dal im neskoro klasicistický charakter. Prestavba podľa plánov Jozefa Blechu z roku 1881 potom jeden z nich ozdobila novorenesančnou fasádou. Aktuálna rekonštrukcia v podaní PSN navracia domom ich krásu aj historické kúzlo, v majstrovskej kombinácii s modernými technológiami a užívateľskými štandardmi 21. storočia. Niekoľko bytov s výhľadom do vnútrobloku doplnia lodžie či balkóny. Vybrané jednotky majú možnosť rekuperácie a chladenia, k dispozícii sú aj pivnice. Dom sa navyše rozrastie o zakladač na parkovanie 7 vozidiel. Celkom 31 bytov a 11 ubytovacích jednotiek s dispozíciami 1 kk až 4 kk v štandarde FIT OUT ponúka útočisko pre všetkých, ktorí chcú svoj život prepojiť s mágiou Prahy.

Kontaktujte
nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v Rezidencia u sv. Štěpána medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

 

Nepremeškajte ponuku