Binghatti Emerald

Skutočný pocit susedstva

Jumeirah Village Circle je rýchlo sa rozvíjajúca komunita s neprekonateľnou mestskou konektivitou a ľahkým prístupom ku všetkým hlavným dopravným tepnám. Nachádza sa v centre oboch medzinárodných letísk v Dubaji a obyvatelia môžu využiť jeho blízkosť ku kľúčovým destináciám. JVC je ideálna komunita pre rodiny s deťmi s dvomi medzinárodnými školami, mestskými a vidieckymi klubmi, komunitným centrom a zdravotníckym zariadením. Tí, ktorí sa radi venujú pohybovým aktivitám, môžu využiť komunitné športové a rekreačné zariadenia ako futbalové a kriketové ihrisko, tenis. kurty, kroketové trávniky, bazén, ako aj bežecké a cyklistické chodníky. Deti môžu využiť krásne zelené ihriská, herné plochy a cyklistické trasy.

Majstrovstvo absolútnej elegancie a autentickosti

Binghatti Emerald je nový rezidenčný projekt od Binghatti Developers, ktorý ponúka širokú škálu bytov v JVC, Dubaj. Tento exkluzívny dizajnový výškový projekt predstavuje klasický charakteristický rukopis developera, kde architektúra fasády predstavuje symbolický dizajn s úžasnými výhľadmi na Skyline. Prítomnosť prírodných prvkov a nádherne zdobené domy s estetickým dizajnom sa stávajú cestou k elegantnejšiemu životu. Prémiové miesto, kde si s tými, na ktorých skutočne záleží, môžete vychutnať mnohé pôžitky a šťastie. Projekt je tak isto vybavený službami zdravia, voľného času a zábavy, ako sú bazény, telocvične s výhľadom na bazén so sviežou zelenou atmosférou.

Galéria

Kontaktujte
nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v Binghatti Emerald medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

 

Nepremeškajte ponuku