Jouri Hills

Rezidenčná golfová destinácia svetovej triedy

Jouri Hills je súčasťou exkluzívneho Jumeirah Golf Estates, rezidenčnej golfovej destinácie svetovej triedy, ktorá ponúka luxusné domy a rekreačné zariadenia uprostred dvoch medzinárodne uznávaných majstrovských golfových ihrísk, čím získava bezkonkurenčnú polohu v srdci nového Dubaja.

Kde sa príroda stretáva s moderným umením

V tejto nádhernej komunite nájdete 294 víl a mestských domov, ktoré sú starostlivo navrhnuté tak, aby každého zaujali a zároveň inšpirovali.  Od trojizbových mestských domov až po šesťizbové domy, existuje celý rad možností, ktoré budú vyhovovať každému životnému štýlu. Každý dom je definovaný súčasnou architektúrou navrhnutou tak, aby vyťažila maximum prirodzeného svetla, s oknami od podlahy až k stropu, strešnými oknami a priestormi s dvojitou výškou, ktoré sa spájajú a vytvárajú pocit ľahkosti a relaxu.

Galéria

Kontaktujte
nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v Jouri Hills medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

 

Nepremeškajte ponuku