DUNIQUE marbella

Unikátna poloha

Dunique Marbella sa nachádza na pláži a je prvým rezidenčným projektom, ktorý rešpektuje pobrežné duny, jeden z najrozmanitejších a najunikátnejších ekosystémov stredomorských pláží. Práve kvôli tomu poskytujú duny komplexu prirodzenú bariéru medzi pobrežím a urbanizáciou. Okrem toho, že majú veľkú krajinnú a prírodnú hodnotu, tlmia pôsobenie morských búrok. Práve kvôli tomu poskytujú duny komplexu prirodzenú bariéru medzi pobrežím a urbanizáciou. Majitelia v Dunique Marbella si budú môcť vychutnať ja pár metrov od svojho domova; nielen exkluzivitu a krásu Alicate Beach, ale aj malebné vegetačné duny, ktoré toto prostredie uchováva a chráni.

Samostatné vily aj byty v dotyku s morom

Neuveriteľná poloha krajiny a jej topografia ponúkajú neporovnateľný zážitok ponorenia do modrej nesmiernosti Stredozemného mora. Na ploche 60 000 metrov štvorcových as výškovým rozdielom 22 metrov od najnižšej úrovne urbanizácie po najvyššiu ponúka Dunique Marbella fantastický výhľad na more zo svojich domovov a spoločných priestorov. Veľký centrálny priestor, ktorý oddeľuje vily od bytov, ešte viac umocní pôžitok obyvateľov z jedinečných výhľadov takmer z akéhokoľvek miesta. V Dunique Marbella si každý deň užite fascinujúce predstavenie! Viac ako 320 slnečných dní v roku, závideniahodná stredomorská klíma a dlhé prechádzky po jemnom piesku jeho pláže.

Kontaktujte
nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v DUNIQUE marbella medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

 

Nepremeškajte ponuku