LIV LUX

Obľúbená lokalita

Dubaj Marina je vyhľadávanou štvrťou Dubaja a je známa svojim luxusným životným štýlom, možnosťami zábavy, nákupnými centrami a výškovými budovami. Dubaj Marina, ktorá svojim obyvateľom ponúka jedny z najkrajších výhľadov, je medzi turistami a miestnymi obľúbená. Nachádza sa tu Dubaj Marina Mall, nákupné centrum umiestnené v centre Dubaj Marina a je jedným z hlavných nákupných centier v Dubaji.

Pod záštitou celosvetovo uznávanej spoločnosti Atkins

Liv Lux má vynikajúcu polohu, je zasadená medzi majestátny Arabský záliv a Dubaj Marinu. Budova je navrhutá architektami zo spoločnosti Atkins, ktorá už navrhla skvost jako Burj al Arab. Spodná časť budovy bude mať vlastný Valet parking pre rezidentov, 16 atrakcií vrátane golfu, padol tenisu, BBQ kútika, vonkajšieho kina, bazénu o dĺžke 27m, fitnes centrum s výhľadom na vodu, privávna miestnosť na jogu, sauna, privátny salón krásy určený len pre rezidentov, luxusný dámsky salón pre rezidentov, konferenčnú miestnosť, vnútorné kino.

Ponuka nehnuteľností v tomto projekte

1. izbový apartmán:
od 450,000 €
2. izbový apartmán:
od 730,000 €
3. izbový apartmán:
od 1,4 mil. €
4. izbový apartmán:
od 2,6 mil. €
4. izbový Penthouse:
od 6,5 mil. €
5. izbový Penthouse:
od 18,9 mil. €

Kontaktujte
nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v LIV LUX medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

 

Nepremeškajte ponuku