BackYard

Svet pohody v srdci pulzujúceho mesta

Dejvice boli stvorené ako luxusná rezidenčná štvrť a nikdy nestratili nič zo svojho výsadného postavenia. Dnes predstavujú aj významné centrum vzdelania a vedy. V dejvickom kampuse šiestich vysokých škôl a inštitúcií sa takmer každý deň konajú najrôznejšie akcie, spravidla otvorené širokej verejnosti. Už názov ulice Študentská poukazuje na blízkosť prestížnych univerzít. Na inšpiráciu sa však architekti BackYard Dejvice vydali až do Veľkej Británie, za tými najslávnejšími univerzitami sveta. S rešpektom k odkazu staviteľa Otakara Medka z Pardubíc, ktorý dom v roku 1929 postavil, fascinovaní britskými mestskými dvormi, vytvorili komfortné bývanie, kde je každý deň perfektný.

Genius loci

Funkcia bývania tu dosahuje svoje maximum. BackYard Dejvice reprezentuje dynamiku života v meste a súčasne poskytuje aj toľko potrebné pokojné zázemie. Puristická architektúra je previazaná s náladou zeleného vnútrobloku, ktorý ešte násobí komfort 40 exkluzívnych jednotiek s rozmermi od 13,9 m² do 52 m² a dispozíciách 1 kk až 2 kk. Koncept funkčného bývania BackYard Dejvice harmonicky snúbi historické genius. Dokladom je precízne opravené schodisko a chodby, rovnako ako presklený vonkajší výťah, efektne prepájajúci celý päťpodlažný dom. Elegantnú fasádu zdobia nové okná, z ktorých sa vďaka vnútrobloku máte stále na čo pozerať. Vhod príde aj praktická kolkáreň či nová práčovňa so sušiarňou v suteréne domu. Funkcia bývania tu dosahuje svoje maximum. BackYard Dejvice reprezentuje dynamiku života v meste a súčasne poskytuje aj toľko potrebné pokojné zázemie. Puristická architektúra je previazaná s náladou zeleného vnútrobloku, ktorý ešte násobí komfort 40 exkluzívnych jednotiek s rozmermi od 13,9 m² do 52 m² a dispozíciách 1 kk až 2 kk. Všetky jednotky sú dostupné v štandarde White Wall, ako biele miesto, do ktorého môžete ľahko premietnuť svoje farbisté predstavy. Je len na vás, ako si predstavujete ideálny domov. Sami si zvolíte, ako by mali vyzerať podlahy, obklady, kuchynská linka, sanita či osvetlenie. Všetkých päť kľúčov k perfektne vyladenému bývaniu máte vo svojich rukách. Finálna podoba interiéru je v réžii nových majiteľov.

Kontaktujte
nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v BackYard medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

 

Nepremeškajte ponuku