Six Senses Residences The Palm

Celosvetový symbol energie, rastu a ambícií

Ikonický dubajský ostrov v tvare palmy je skutočne výnimočný. Tento zázrak ľudského dôvtipu dokonale vyjadruje snahy Dubaja neustále sa vyvíjať a napĺňať svoje ciele, ambície a sny. Štvrť ponúka mix ostrovných rezidencií, luxusných päťhviezdičkových rezortov, trendy reštaurácií a štýlových plážových klubov.

Elegancia vystupujúca z morskej hladiny

Projekt Six Senses Residences The Palm, situovaná na západnom polmesiaci, stelesňuje inovatívnu architektúru. Čerpá podnety z dynamického vývoja mesta a zároveň vzdáva hold obrysom, nadmorskej výške, miestnej krajine a jej jedinečnému dedičstvu. Jadrom Six Senses Residences The Palm v Dubaji je wellness centrum Six Senses Place, ktoré poskytuje majiteľom bytov nový rozmer komunitného života. Majitelia bytov a hostia môžu využívať celý rad wellness a lifestylových zariadení vrátane bazéna s masážnym okruhom, squashového kurtu, wellness okruhu, Six Senses Spa, spoločného pracovného priestoru či zasadacích miestností.

Ponuka nehnuteľností v tomto projekte

2.izbový apartmán:
od 2,3 mil. €
3.izbový apartmán:
od 4 mil. €
4.izbový apartmán:
od 5,5 mil. €
4.izbový kráľovský Penthouse:
od 11,5 mil. €
5.izbová Signature villa:
od 20,2 mil. €

Kontaktujte
nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v Six Senses Residences The Palm medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

 

Nepremeškajte ponuku