Elegantná vila s bazénom pri Trogire

Priamy dotyk s morom

Táto krásna a moderná vila sa nachádza na malom malebnom mieste neďaleko Trogiru, ktorý je známy svojimi krásnymi zátokami a plážami. Výnimočná poloha pri mori, krásne a pokojné prostredie, blízkosť väčších miest s bohatým historickým dedičstvom a turistická ponuka, robia túto luxusnú vilu atraktívnou ako nehnuteľnosť na celoročný pobyt alebo na turistický prenájom.

posilňovňa, sauna, bazén a more na jednom mieste

Vila je vzdialená 50 m od centra mesta, kde sú reštaurácie, trhy, obchody a všetko potrebné pre príjemný pobyt. Postavená je na pozemku o veľkosti 420 m2 a pokrýva 330 m2 obytnej plochy rozloženej na 3 podlažiach. Na prízemí sú 2 spálne s kúpeľňami, posilňovňa a sauna. Na prvom poschodí sa nachádza priestranná obývacia izba, plne vybavená kuchyňa a WC. Na druhom poschodí sú tri spálne s kúpeľňou. Na streche domu je priestranná terasa s bazénom a salónikom, ktorá poskytuje úplné súkromie a nádherný výhľad na more a miesto. Vo vnútri záhrady, ktorá je obklopená múrom sa nachádza detské ihrisko, jacuzzi, záhradný gril, garáž...Vila sa predáva kompletne zariadená a poskytuje maximálny komfort vďaka kvalitnému vybaveniu. Je vybavená podľa klasifikácie (5*).

Ponuka nehnuteľností v tomto projekte

Rodinná vila
plocha 330 m2
pozemok 420 m2
5 izieb
5 m od mora
bazén
cena 1 400 000 €

Kontaktujte
nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v Elegantná vila s bazénom pri Trogire medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

 

Nepremeškajte ponuku