SKYLINE

Bydlení s perspektivou

Čím vyššie, tým ďalej dohliadnete. Akoby sa pražská panoráma rozkladala za oknami Skyline priamo pre Vás. Ranné svitanie nad Prahou vyčaruje dokonalú kulisu pre nezabudnuteľné chvíle, rovnako ako magický západ slnka so siluetou, ktorú obdivuje celý svet. Akoby tu celý svet bol na dosah, Praha, Oslo, Berlín. Osobitú atmosféru týchto troch úplne odlišných metropol môžete prepísať aj do svojho interiéru. Vo vzorových jednotkách nájdete ukážku ako. Priestor plný možností sa otvára. Len vstúpiť.

Maximálne využitie priestoru

Kombinácia tradičných a inovatívnych prvkov dáva vznik originálnemu bývaniu, ktoré ocenia mladí aj starší. Nespočetné príležitosti Skyline budú vyhovovať aktívnym jednotlivcom i dvojiciam. Koncept pre svoju nadčasovosť funguje aj ako výhodná investícia do budúcnosti. Perspektívu tu možno priamo žiť, napríklad vďaka perfektnému výhľadu z pochôdznej strechy Skyline. Nechýba ani plne vybavená posilňovňa alebo yogapoint, miestnosť, kde sa dá cvičiť jóga alebo čokoľvek iné. Voľba je na každom. Party room tu láka na stolný futbal s veľkoplošnou televíziou, kde sa dá sledovať napríklad futbalové stretnutie. Lounge naproti recepcii, ktorá sa stará o pohodlie obyvateľov, zase umožňuje naživo pozorovať tenisové súboje. K aktivite lokalita Skyline priamo nabáda, napríklad k cyklovýletom. Okolité cyklotrasy vedú do prírody aj do centra. Bicykláreň s možnosťou umývania kolies tak určite príde vhod. Hodiť sa bude aj praktická kočíkáreň, rovnako ako práčovňa a sušiareň. Vonku je toho ešte viac, okrem iného ohnisko a vonkajšie odpočinkové zázemie s možnosťou grilovania, ďalší zdieľaný priestor pre budovanie komunity.

Kontaktujte
nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v SKYLINE medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

 

Nepremeškajte ponuku