Bratislava-Nové Mesto

Aurum Residence Matuskova

Jedinečná Rezidencia s dvanástimi bytmi vymyslená pre najnáročnejších

Na rozhraní Nového mesta v jadre lokality Stráže, ktorá sa vyznačuje perfektnou polohou, zástavbou rodinných domov a množstvom zelene vznikne nový developerský projekt pomenovaný podľa slovenského básnika a ulice na ktorej sa bude rozprestierať. AURUM RESIDENCE MATÚŠKOVÁ prinesie 12 reprezentatívnych bytov, každý s terasou či záhradou. Byty na 3 podlaží a strešný penthouse sa budú pýšiť výhľadmi na panorámu mesta, Bratislavsky hrad a Slavín.

Komorné bývanie svetových parametrov

Projekt kombinuje komorné bývanie v kľudnej lokalite s bývaním v modernom interiéry svetových parametrov. Bytový dom ponúkne 2,3 a 4 izbové byty v štádiu holo-byt, ale vo vysokom technickom štandarde, ktorý ponúkne- podlahové kúrenie, hliníkové veľkoformátové okná, vonkajšie žalúzie, stropné chladenie zakomponované do betónového stropu a nadštandardnú svetlú výšku v bytoch. O bezpečie vás a vášho majetku sa postará kamerový systém, bezpečnostné vstupné dvere a moderný video-vrátnik. Ku každému bytu je možné dokúpiť parkovacie státia v podzemnej garáži. Každý jeden rezident bude mať možnosť prednostne využiť návrh a realizáciu interiéru na kľúč od renomovaného architektonického štúdia BLZK architekti.

Kontaktujte
nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v Aurum Residence Matuskova medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku