Bratislava-Nové Mesto

Mestské vily Wachtmeister

Vychutnaj si unikátny zážitok z bývania

Mestské vily Wachtmeister ponúkajú prémiové bývanie v uzavretom areáli pre ľudí, ktorí vyžadujú kvalitu, súkromie a bezpečnosť. Jedná sa o jedinečné rodinné domy na Suchej ulici, ktorá leží v najtichšej časti bratislavskej Koliby s nádychom vidieka, na skok do prírody, ale aj centra mesta.

Mestské vily Wachtmeister

Rezidenciu tvorí súbor piatich budov rozdelených na 3 bytové domy, jeden dvojdom a jeden samostatný rodinný dom. Veľkorysé dispozície dopĺňajú vlastné predzáhradky a priestranné terasy s možnosťou realizácie súkromného strešného wellness. Byty sú v predaji v stave “white walls“ a preto môžete naplno využiť svoju predstavivosť o vysnívanom bývaní. V cene bytu máte návrh interiéru od výbornej bratislavskej dizajnérskej spoločnosti BLZK architekti s možnosťou dokončenia bytu na kľuč.

Moderná architektúra a veľkorysé dispozície

Privátny uzavretý areál

Vlastná záhrada či strešné wellness

Ticho a totálne súkromie

Prémiové materiály a kvalitný štandard prevedenia

Kontaktujte
nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v Mestské vily Wachtmeister medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku