Bratislava-Staré Mesto

Slávičie údolie

Na dosah prírody aj mesta

Milujete mesto a všetky výhody, ktoré vám život v ňom ponúka? Túžite napriek tomu po bývaní v pokojnom a tichom prostredí mimo rušných mestských ulíc? Otravujú vás ranné dopravné zápchy a chcete sa im vyhnúť? Aktívny životný štýl je to pravé pre vás a neviete si predstaviť život bez lesov a pohybu v prírode? Tak potom ste našli tú správnu adresu pre domov, ktorý budete milovať!

Domov, ktorý budete milovať!

Moderný komorný rezidenčný projekt Slávičie údolie ponúkajú všetko, čo potrebujete pre komfortné bývanie v Bratislave. Nájdete tu 21 bytov a apartmánov najvyššej kvality a na výber máte od praktických 1-izbových apartmánov až po veľkorysé 4-izbové byty. Byty majú k dispozícii vlastné parkovacie miesto v podzemnej garáži, minimálne jednu terasu, balkón alebo loggiu a pivničnú kobku.

Galéria

Exkluzívna lokalita Slávičieho údolia

Skvelá dopravná dostupnosť

Blízkosť centra mesta

Pokojné prostredie

Horský park

Kontaktujte
nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v Slávičie údolie medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku