Stuhleck

Stuhleck Apartments

PRIESTRANNÉ APARTMÁNY PRIAMO V LYŽIARSKOM STREDISKU STUHLECK

Projekt sa nachádza v najrýchlejšie dostupnom lyžiarskom stredisku z Bratislavy, ktoré je zároveň aj najväčším lyžiarskym strediskom vo východnom Rakúsku. Spital am Semmering nieje svojou vzdialenosťou 155 km od Bratislavy iba ideálnym miestom pre zimné aktivity, ale aj celoročné možnosti využitia voľného času. Vďaka svojej polohe sú apartmány v Spital am Semmering vhodné pre pravidelné pobyty v krásnom prostredí rakúskych Álp.

Využite jedinečnú príležitosť stať sa vlastníkom jedného z 9 apartmánov s prémiovou polohou.

Oblasť Spital am Semmering je okrem zimných voľnočasových aktivít ako je lyžovanie, snowbording, skialpinizmus a beh na lyžiach vhodná aj na trávenie voľného času mimo lyžiarskej sezóny. Nachádzajú sa tu turistické trasy, cyklistické trasy, golfové ihriská, lanová lezecká dráha, plaváreň, športová hala, futbalové ihrisko, tenisové ihriská, jazdenie na koni a množstvo ďalších možností pre trávenie voľného času.

Galéria

Kontaktujte
nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v Stuhleck Apartments medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

 

Nepremeškajte ponuku