Bratislava-New Town

Viladomy Koliba

Život v Unikátnom komplexe

Viladomy vo viniciach je architektonicky nadčasový projekt dvanástich moderných domov v súkromnom areály s maximálnym dorazom na funkčnosť, výhľady a priestor. Viladomy vám ponúkajú všetky výhody bývania v byte skĺbené s priestorom a benefitmi rodinného domu pričom ste v tichej lokalite plnej zelene s okamžitou dostupnosťou do centra mesta.

Bývať v byte, alebo v dome? V prírode či v meste?

V rezorte dvanástich unikátnych objektov si môžete vybrať 5 alebo 6-izbové domy s plochou od 140 do 200 m2 s pozemkami o rozlohe až 330 m2. Oceníte najmä bezpečný areál s podzemným parkovaním z ktorého vojdete priamo suchou nohou do svojho viladomu, relax na vlastnej záhrade, možnosť osadenia vonkajšieho bazéna či strešnej jakuzzi, nerušené výhľady na panorámu hlavného mesta s juhozápadnou orientaciou aj tichú lokalitu Bratislavskej Koliby. Viladomy vo viniciach sa predávajú v stave WHITE WALLS, s podlahovým kúrením, stropným chladením Rehau a tepelným čerpadlom. Samozrejmá je aj možnosť dokončenia interiéru na kľuč od naších špičkových dizajnérov z BLZK architekti. Rezort bude vybavený optickým pripojením na internet.

Contact us
today

Get more information and join those who will be able to choose their dream home in Viladomy Koliba among the first and at affordable prices. Contact us via forms or directly via emails and phone numbers.

I'm interested