Rovinka

Relax Rovinka

Tiché prostredie, minimalizmus a okamžitá dostupnosť do hlavného mesta

Tieto benefity ponúka nový obytný projekt Relax Rovinka, ktorý kombinuje výhodné štartovacie bývanie pre jednotlivcov a dvojice s pekným verejným priestorom a kompletnou občianskou vybavenosťou, vďaka ktorej máte všetko po ruke. Rovinka je stále viac obľúbená lokalita aj z dôvodu perfektného dopravného napojenia do Bratislavy cez novovybudovaný diaľničný ťah R7D4. Prístup k tomuto projektu je priamo z hlavnej cesty v obci, avšak byty sú v dostatočnej vzdialenosti od hlavnej cesty, čo zaručuje pocit pokoja a ničím nerušené bývanie.

Rozmanitosť ponúkaných priestorov

V tejto obľúbenej lokalite nájdete všetku potrebnú vybavenosť v bezprostrednej blízkosti. Zabudnite na cestovanie za nákupmi, kaderníkom, škôlkou či športoviskom a tento čas venujte svojim koníčkom, rodine a priateľom. Na prízemí projektu nájdete atraktívne byty s predzáhradkami a vyššie poschodia obsahujú rôznorodé 1- a 2-izbové byty s balkónmi. Bytový dom ponúka 56 výborne dispozične riešených 1- a 2-izbových bytov o celkovej výmere od 27,93 m2 do 66,1 m2. K väčšine bytových jednotiek prislúchajú balkóny, pričom prízemne byty dopĺňajú predzáhradky s plochou až do 103 m2. Parkovanie zabezpečí podzemná garáž a vonkajšie parkovacie státia.

Contact us
today

Get more information and join those who will be able to choose their dream home in Relax Rovinka among the first and at affordable prices. Contact us via forms or directly via emails and phone numbers.

I'm interested

Location

 

Nepremeškajte ponuku