Development
projects

Bratislava-New Town

Aurum Residence Matuskova

Na rozhraní Nového mesta v jadre lokality Stráže, ktorá sa vyznačuje perfektnou polohou, zástavbou rodinných domov a množstvom zelene vznikne nový developerský projekt pomenovaný podľa slovenského básnika a ulice na ktorej sa bude rozprestierať. AURUM RESIDENCE MATÚŠKOVÁ prinesie 12 reprezentatívnych bytov, každý s terasou či záhradou. Byty na 3 podlaží a strešný penthouse sa budú pýšiť výhľadmi na panorámu mesta, Bratislavsky hrad a Slavín.

Bratislava-New Town

Mestské vily Wachtmeister

Mestské vily Wachtmeister ponúkajú prémiové bývanie v uzavretom areáli pre ľudí, ktorí vyžadujú kvalitu, súkromie a bezpečnosť. Jedná sa o jedinečné rodinné domy na Suchej ulici, ktorá leží v najtichšej časti bratislavskej Koliby s nádychom vidieka, na skok do prírody, ale aj centra mesta.

Bratislava-Old Town

Apollo Residence

Fulfill your career dreams, enjoy all the perks of the city center and luxurious living in the new Bratislava downtown! All forecasts predict dynamic developments in the area creating the modern city center in the next decade. Apollo Residence being in the heart of this new city center. The residential project offers luxurious living at the highest level in 1-room to 4-room apartments and suites with lucrative high ceilings.

Bratislava-Záhorská Bystrica

Nová Záhorská

To všetko ponúka nový obytný projekt na okraji Bratislavy, ktorý ponúka komfortné rodinné byty s balkónmi a predzáhradkami, ale aj praktické štartovacie bývanie s rýchlou dostupnosťou do jadra hlavného mesta a len na skok do Lesov Malých Karpát.

Bratislava-Old Town

Starý prístav - Nový penthouse

Prémiové vyhotovenie, najmodernejšie technológie, fantastická poloha a vysoký nadštandard obsahuje 10 do detailov premyslených veľkometrážnych penthousov v novom projekte.

Bratislava-Old Town

Byty River Park

Projekt River Park je lokalizovaný v srdci Bratislavy na pobreží rieky Dunaj. Napriek tomu, že ste v úplnom centre, budete si môcť užiť absolútny kľud, ticho a výhľad na Dunaj a lesy na opačnom brehu Dunaja.

Bratislava-Old Town

Castle view apartments

4 prémiové byty s krásnou terasou a výhľadom na Bratislavský hrad, ktoré sa nachádzajú v komornom bytovom dome v Starom meste, v bezprostrednej blízkosti Horského Parku a Slavína.

Bratislava-New Town

Viladomy Koliba

Viladomy vo viniciach je architektonicky nadčasový projekt dvanástich moderných domov v súkromnom areály s maximálnym dorazom na funkčnosť, výhľady a priestor. Viladomy vám ponúkajú všetky výhody bývania v byte skĺbené s priestorom a benefitmi rodinného domu pričom ste v tichej lokalite plnej zelene s okamžitou dostupnosťou do centra mesta.

Rovinka

Relax Rovinka

Tieto benefity ponúka nový obytný projekt Relax Rovinka, ktorý kombinuje výhodné štartovacie bývanie pre jednotlivcov a dvojice s pekným verejným priestorom a kompletnou občianskou vybavenosťou, vďaka ktorej máte všetko po ruke. Rovinka je stále viac obľúbená lokalita aj z dôvodu perfektného dopravného napojenia do Bratislavy cez novovybudovaný diaľničný ťah R7D4. Prístup k tomuto projektu je priamo z hlavnej cesty v obci, avšak byty sú v dostatočnej vzdialenosti od hlavnej cesty, čo zaručuje pocit pokoja a ničím nerušené bývanie.

Bratislava-Old Town

Vila Drotárska

Novo-zrekonštruovaná Vila na jednej z najlepších adries v Bratislave, ktorá obsahuje 3 veľkometrážne bytové jednotky v prémiovom nadštandarde a súkromné wellness centrum s bazénmi.

Stuhleck

Stuhleck Apartments

Projekt sa nachádza v najrýchlejšie dostupnom lyžiarskom stredisku z Bratislavy, ktoré je zároveň aj najväčším lyžiarskym strediskom vo východnom Rakúsku. Spital am Semmering nieje svojou vzdialenosťou 155 km od Bratislavy iba ideálnym miestom pre zimné aktivity, ale aj celoročné možnosti využitia voľného času. Vďaka svojej polohe sú apartmány v Spital am Semmering vhodné pre pravidelné pobyty v krásnom prostredí rakúskych Álp.

Bratislava-New Town

Eleven Housing

Imagine a house at the highest level where you will not miss anything. High above the city, which will lie at your feet. On the slopes of the Little Carpathians, from where a pleasant summer breeze will bring you the scent of the forest and meadow flowers. Close to nature and at the same time a stone throw’s away from the city. In a closed and secured gated community, where your privacy will be perfectly protected. Such is the residential project Eleven housing.

Bratislava-New Town

Byty Tehelné pole

Bytový komplex Tehelné pole predstavuje komerčnú súčasť komplexu Národného futbalového štadióna, ktorú doplna retailová pasáž a moderná administratívna budova Tower 5.

Senica

Barn Residence

A unique semi-detached house project in the immediate vicinity of the Penati Golf Resort. The houses (there are two apartments in each) are located in a quiet area of ​​family cul-de-sacs. Within walking distance is a lake with a sandy beach, unlimited opportunities for active recreation in nature such as cycling, hiking, mushroom picking, golf, and many others.

Bratislava-Old Town

Matúšova Residence

The residential project on Matúšova Street is the absolute cutting edge of the current real estate offerings. It is suitable for residential housing, business purposes, but also as an investment property. The offer represents a unique two-part complex with six residential units. There are 3 flats in each of the buildings (one on each floor), while the highest residential units are two-storey duplex flats. All spaces have a truly generous area and virtually unlimited potential for use.

Bratislava-New Town

Rolicky

You are sitting on the terrace of your apartment, looking at the rising sun over the the Bratislava skyline, enjoying the fresh air scented with flowers from the slopes of the Little Carpathians and your room is disturbed by nothing but birdsong from the nearby forest. You have the whole city in the palm of your hand. This is the feeling of living in Koliba, one of the most lucrative addresses in Bratislava.

Bratislava-New Town

Luxury vila Rolička

Unikátny projekt viladomov s veľkometrážnymi bytmi, zeleným átriom, vegetačnou strechou a záhradkou. Oslní vás moderná architektúra spĺňajúca tie najvyššie architektonické a urbanistické štandardy. Developer kládol dôraz na veľkorysý priestor interiéru a praktickú dispozíciu bytov s pocitom absolútneho súkromia a bezpečia - viladomy sa nachádzajú v uzavretom súkromnom areáli rezidencií s detským ihriskom, v každom viladome sú iba tri byty, na jednom podlaží sa nachádza len jeden byt, do ktorého sa dostanete výťahom priamo z garáže.

Bratislava-New Town

Belaria Koliba

In the closed area in this premium residential project of Belaria Koliba you will find everything you need for a modern and full life. Whether it maybe you wanting a run through the forest of the Little Carpathians after work. Or maybe running own to the city to enjoy all of its attractions. From this project you can do everything, relax in harmony with the nature and enjoy the perks of life in the city without compromise.

Bratislava-New Town

Park under Koliba

Park under Koliba provides premium housing in one of the most peaceful locations in Bratislava. Living in the Park under Koliba complex is an ideal solution not only for families with children, but also for lovers of nature, views and undisturbed life.

Bratislava-Old Town

Slávičie valley

Do you love the city and all the benefits that life in it offers to you? Nevertheless, do you long to live in a peaceful and quiet environment outside the busy city streets? Or are you bothered by morning traffic jams and do you want to avoid them? An active lifestyle is right for you and you can't imagine life without forests and movement in nature? Then you have found the right address for the home you will love!

 

Nepremeškajte ponuku