Bratislava-New Town

Luxury vila Rolička

Vyberte si z troch luxusne zariadených bytov s jedinečnými benefitmi

Unikátny projekt viladomov s veľkometrážnymi bytmi, zeleným átriom, vegetačnou strechou a záhradkou. Oslní vás moderná architektúra spĺňajúca tie najvyššie architektonické a urbanistické štandardy. Developer kládol dôraz na veľkorysý priestor interiéru a praktickú dispozíciu bytov s pocitom absolútneho súkromia a bezpečia - viladomy sa nachádzajú v uzavretom súkromnom areáli rezidencií s detským ihriskom, v každom viladome sú iba tri byty, na jednom podlaží sa nachádza len jeden byt, do ktorého sa dostanete výťahom priamo z garáže.

Interiéry v najvyššej kvalite a najprémiovejšom prevedení

kompletné zariadenie interiérov - použité raritné prémiové materiály /mramor, žula, pieskovec/ - nábytok a stolarina na mieru z masívu - prémiové spotrebiče, svietidlá, sanita, obklady - murované tehlové vnútrobytové priečky - medzibytové priečky z akustických tehál so zvýšenou nepriezvučnosťou - sadrové omietky / kúpelne a WC vápenocementové - až 2,85 m vysoké stropy - podlahové kúrenie s úsporným kondenzačným kotlom, s reguláciou teploty v každej miestnosti - hliníkové okná REYNAERS s izolačným trojsklom a technológiou vysokého útlmu hluku - exteriérové hliníkové žalúzie - zelené átrium priamo v byte

Contact us
today

Get more information and join those who will be able to choose their dream home in Luxury vila Rolička among the first and at affordable prices. Contact us via forms or directly via emails and phone numbers.

I'm interested

Location

 

Nepremeškajte ponuku