Poď vlastnou cestou!

Fedors group znamená dokonalosť v oblasti prémiových nehnuteľností. Je to povesť, ktorú udržiavame a chránime na každom kroku, na ktorom pôsobíme. Naša spoločnosť pozostáva zo stabilného tímu profesionálov v oblasti nehnuteľností, ktorých posilňuje inteligentná a silná vízia, ktorá je podporovaná sofistikovaným marketingom.

 

Nie všetky realitné kancelárie sú si rovné. Ako obchodný partner stabilného tímu Fedors group ste členom jednej z najprestížnejších realitných kancelárii v Bratislave, ktorá sa venuje poskytovaniu vzdelávacích zdrojov a prezentácii značky a tie vám pomôžu posunúť vaše podnikanie na tú najvyššiu úroveň.


Naši obchodní partneri využívajú silu a prítomnosť jednej z najsilnejších značiek vo svete nehnuteľností, podporovanú ďalekosiahlou marketingovou a reklamnou stratégiou a veľkou databázou klientov a nehnuteľností ktorá sa neustále rozrastá a skvalitňuje.

Napredujte s nami

Naša firemná kultúra je definovaná úprimnosťou a férovosťou. Rešpektujeme dôležitosť rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom a zaviazali sme sa odmeňovať podnikateľského ducha a pracovnú etiku. Vďaka neustálej expanzii na našich kľúčových trhoch existuje veľa príležitostí na rast.

Fedors group je komunita

Naši obchodní partneri sú členmi rodiny. Sú mimoriadne úspešní ako jednotlivci, no zároveň hrdo reprezentujú značku Fedors group.

Fedors group je vzdelávanie

Na rozvoj kariéry svojich obchodných partnerov dbáme našim pravidelným individuálnym prístupom v rámci rozvíjania nápadov ale aj špičkovým obchodným stretnutiam a školeniam. 

Fedors group je inovácia

V neustále sa rozvíjajúcom realitnom biznise je dôležité udržať si náskok a realitná kancelária Fedors group sa zaviazala poskytovať svojim obchodným partnerom prehľad a podporu. Usilovne rozvíjame nové nápady a trendy v oblasti IT a marketingu, preto aj obhliadka nehnuteľnosti prebieha v modernom trende s podporou tabletu a končí podpisom v elektronickej forme bez zbytočnej administratívy.

I want to send a CV

career.Send CV

Select CV * Max size 10MB Supported types .pdf, .doc a .docx
  Great, the file was uploaded successfully  
  Max size 10MB Supported types .pdf, .doc a .docx
 

Nepremeškajte ponuku