Stuhleck

Stuhleck Apartments

PRIESTRANNÉ APARTMÁNY PRIAMO V LYŽIARSKOM STREDISKU STUHLECK

Projekt sa nachádza v najrýchlejšie dostupnom lyžiarskom stredisku z Bratislavy, ktoré je zároveň aj najväčším lyžiarskym strediskom vo východnom Rakúsku. Spital am Semmering nieje svojou vzdialenosťou 155 km od Bratislavy iba ideálnym miestom pre zimné aktivity, ale aj celoročné možnosti využitia voľného času. Vďaka svojej polohe sú apartmány v Spital am Semmering vhodné pre pravidelné pobyty v krásnom prostredí rakúskych Álp.

Využite jedinečnú príležitosť stať sa vlastníkom jedného z 9 apartmánov s prémiovou polohou.

Oblasť Spital am Semmering je okrem zimných voľnočasových aktivít ako je lyžovanie, snowbording, skialpinizmus a beh na lyžiach vhodná aj na trávenie voľného času mimo lyžiarskej sezóny. Nachádzajú sa tu turistické trasy, cyklistické trasy, golfové ihriská, lanová lezecká dráha, plaváreň, športová hala, futbalové ihrisko, tenisové ihriská, jazdenie na koni a množstvo ďalších možností pre trávenie voľného času.

Gallery

Contact us
today

Get more information and join those who will be able to choose their dream home in Stuhleck Apartments among the first and at affordable prices. Contact us via forms or directly via emails and phone numbers.

I'm interested