Rovinka

Relax Rovinka

Tiché prostredie, minimalizmus a okamžitá dostupnosť do hlavného mesta

Tieto benefity ponúka nový obytný projekt Relax Rovinka, ktorý kombinuje výhodné štartovacie bývanie pre jednotlivcov a dvojice s pekným verejným priestorom a kompletnou občianskou vybavenosťou, vďaka ktorej máte všetko po ruke. Rovinka je stále viac obľúbená lokalita aj z dôvodu perfektného dopravného napojenia do Bratislavy cez novovybudovaný diaľničný ťah R7D4. Prístup k tomuto projektu je priamo z hlavnej cesty v obci, avšak byty sú v dostatočnej vzdialenosti od hlavnej cesty, čo zaručuje pocit pokoja a ničím nerušené bývanie.

Rozmanitosť ponúkaných priestorov

V tejto obľúbenej lokalite nájdete všetku potrebnú vybavenosť v bezprostrednej blízkosti. Zabudnite na cestovanie za nákupmi, kaderníkom, škôlkou či športoviskom a tento čas venujte svojim koníčkom, rodine a priateľom. Na prízemí projektu nájdete atraktívne byty s predzáhradkami a vyššie poschodia obsahujú rôznorodé 1- a 2-izbové byty s balkónmi. Bytový dom ponúka 56 výborne dispozične riešených 1- a 2-izbových bytov o celkovej výmere od 27,93 m2 do 66,1 m2. K väčšine bytových jednotiek prislúchajú balkóny, pričom prízemne byty dopĺňajú predzáhradky s plochou až do 103 m2. Parkovanie zabezpečí podzemná garáž a vonkajšie parkovacie státia.

Kontaktujte
nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v Relax Rovinka medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku