Spojené Arabské Emiráty

Dubaj

Dubaj

Bluewaters bay

Bluewaters Island sa nachádza v blízkosti Jumeirah Beach Residence, Palm Jumeirah a Dubai Marina, vďaka čomu je jednou z najobľúbenejších a najživších častí mesta.

Dubaj

Jouri Hills

Jouri Hills je súčasťou exkluzívneho Jumeirah Golf Estates, rezidenčnej golfovej destinácie svetovej triedy, ktorá ponúka luxusné domy a rekreačné zariadenia uprostred dvoch medzinárodne uznávaných majstrovských golfových ihrísk, čím získava bezkonkurenčnú polohu v srdci nového Dubaja.

Dubaj

LIV LUX

Dubaj Marina je vyhľadávanou štvrťou Dubaja a je známa svojim luxusným životným štýlom, možnosťami zábavy, nákupnými centrami a výškovými budovami. Dubaj Marina, ktorá svojim obyvateľom ponúka jedny z najkrajších výhľadov, je medzi turistami a miestnymi obľúbená. Nachádza sa tu Dubaj Marina Mall, nákupné centrum umiestnené v centre Dubaj Marina a je jedným z hlavných nákupných centier v Dubaji.

Dubaj

Six Senses Residences The Palm

Ikonický dubajský ostrov v tvare palmy je skutočne výnimočný. Tento zázrak ľudského dôvtipu dokonale vyjadruje snahy Dubaja neustále sa vyvíjať a napĺňať svoje ciele, ambície a sny. Štvrť ponúka mix ostrovných rezidencií, luxusných päťhviezdičkových rezortov, trendy reštaurácií a štýlových plážových klubov.

Dubaj

Azizi Beach Oasis

Dubaj Studio City leží medzi dobre známou vilovou komunitou Arabian Ranches a Damac Hills, dobre rozvinutým Motor City a pripravovanou vilovou komunitou Tilal Al Ghaf. Je situovanáv jednej z najživších a najmladších oblastí emirátu, ponúka ľahký prístup k mnohým zaujímavým miestam v emiráte a je rastúcou destináciou životného štýlu a outdoorových zážitkov.

Dubaj

Binghatti Emerald

Jumeirah Village Circle je rýchlo sa rozvíjajúca komunita s neprekonateľnou mestskou konektivitou a ľahkým prístupom ku všetkým hlavným dopravným tepnám. Nachádza sa v centre oboch medzinárodných letísk v Dubaji a obyvatelia môžu využiť jeho blízkosť ku kľúčovým destináciám. JVC je ideálna komunita pre rodiny s deťmi s dvomi medzinárodnými školami, mestskými a vidieckymi klubmi, komunitným centrom a zdravotníckym zariadením. Tí, ktorí sa radi venujú pohybovým aktivitám, môžu využiť komunitné športové a rekreačné zariadenia ako futbalové a kriketové ihrisko, tenis. kurty, kroketové trávniky, bazén, ako aj bežecké a cyklistické chodníky. Deti môžu využiť krásne zelené ihriská, herné plochy a cyklistické trasy.

 

Nepremeškajte ponuku