Rekreačné

nehnuteľnosti

Apartmány Donovall

Donovaly sú známym rekreačným strediskom, do ktorého sa dostanete z Bratislavy aj z Košíc za dve hodiny, z Banskej Bystrice Vám to potrvá do 30 minút. Apartmánový dom Donovall sa nachádza 3 minúty chôdze od PARK SNOW Donovaly (Nová hoľa) a Bobovej dráhy FunAréna Donovaly, resp. 10 minút chôdze od lyžiarskej lanovky Záhradište. Prémiová lokalita ponúka nekonečné možnosti na trávenie voľného času v letnej aj zimnej sezóne.

Okúzľujúca drevenica s veľkým pozemkom priamo pod Čachtickým hradom

Exkluzívny zážitok v podobe nádhernej drevenice, situovanej v malebnom údolí s krásnym výhľadom na Čachtický hrad. Tento jedinečný objekt sa rozprestiera na pozemku o rozlohe 2.103 m2, ktorý ponúka dostatok priestoru pre relax a oddych uprostred prírody. Drevenica je postavená s dôrazom na detail a kvalitu, pričom využíva najmodernejšiu technológiu vrátane kombinovaného kotla na drevo a pelety. Toto riešenie zaručuje komfortné bývanie s ohľadom na životné prostredie a efektívne využitie energií.

Krásne zachovaný meštiansky dom v centre svetoznámej Banskej Štiavnice

Banská Štiavnica ležiaca v obklopení prírody Štiavnických vrchov so siahodlhou banskou históriou a kultúrnym dedičstvom je unikátnym mestom s neopakovateľnou atmosférou a charakterom. Mnohými nazývané aj slovenské Monaco predstavuje ideálne miesto na víkendové výlety z ruchu veľkomiest, kde Vás čaká množstvo možností na športové aktivity, no aj rôzne príležitosti na kultúrne vyžitie. V tomto čarovnom mestečku sa Vám čas spomalí a zamilujete sa do jeho atmosféry a koloritu.

Hotelové apartmány Donovaly

Moderný apartmánový hotel v srdci pôvabných Nízkych Tatier ponúka 100 apartmánov v hlavnej budove o rozlohe od 21 m2 až po priestranné rodinné veľkometrážne apartmány s terasami. To všetko na pomedzí prírody a mesta, iba na krok k nerušeným prechádzkam lesom aj k užívaniu si miestnych atrakcií, lyžiarskych stredísk, wellness centier a spoločenského života.

 

Nepremeškajte ponuku