Višňové

Okúzľujúca drevenica s veľkým pozemkom priamo pod Čachtickým hradom

Jedinečná lokalita

Exkluzívny zážitok v podobe nádhernej drevenice, situovanej v malebnom údolí s krásnym výhľadom na Čachtický hrad. Tento jedinečný objekt sa rozprestiera na pozemku o rozlohe 2.103 m2, ktorý ponúka dostatok priestoru pre relax a oddych uprostred prírody. Drevenica je postavená s dôrazom na detail a kvalitu, pričom využíva najmodernejšiu technológiu vrátane kombinovaného kotla na drevo a pelety. Toto riešenie zaručuje komfortné bývanie s ohľadom na životné prostredie a efektívne využitie energií.

Nezameniteľná atmosféra

Táto výnimočná nehnuteľnosť ponúka zažitok pôvabu tradičnej drevenice spolu s moderným komfortom, ktorý Vás očarí svojou atmosférou. Pozrite sa do sveta plného histórie, zelene a pokojnej harmónie - práve tu sa skrýva tá pravá esencia pohody.

Kontaktujte nás

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v Okúzľujúca drevenica s veľkým pozemkom priamo pod Čachtickým hradom medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku