Banská Štiavnica

Krásne zachovaný meštiansky dom v centre svetoznámej Banskej Štiavnice

Unikátna poloha

Banská Štiavnica ležiaca v obklopení prírody Štiavnických vrchov so siahodlhou banskou históriou a kultúrnym dedičstvom je unikátnym mestom s neopakovateľnou atmosférou a charakterom. Mnohými nazývané aj slovenské Monaco predstavuje ideálne miesto na víkendové výlety z ruchu veľkomiest, kde Vás čaká množstvo možností na športové aktivity, no aj rôzne príležitosti na kultúrne vyžitie. V tomto čarovnom mestečku sa Vám čas spomalí a zamilujete sa do jeho atmosféry a koloritu.

Obrovský potenciál

Nehnuteľnosť priamo v srdci malebného mestečka Banská Štiavnica pozostáva z troch nadzemných podlaží, so samostatným obchodným priestorom na prvom podlaží, 3-izbovým bytom s výmerou 128,48 m² na druhom podlaží a krovom s vlastným prístupom, ideálnym na vytvorenie apartmánu alebo ateliéru na. treťom podlaží. Pôvodné drevenné parkety, dvojkrídlové dvere, vysoké stropy podčiarkujú génius loci, ktorý vnímame hneď, ako vstúpime do tohto meštianskeho domu.

Kontaktujte
nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v Krásne zachovaný meštiansky dom v centre svetoznámej Banskej Štiavnice medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla.

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku