Bratislava-Staré Mesto

Tehlový 3-izbový byt s balkónom v Starom Meste

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj tehlový 3-izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii v historickej budove Starého Mesta, neďaleko Kamenného námestia.

 

Skelet budovy je zo železobetónu s výplňovým murivom z pálenej tehly. Kolaudácia prebehla v roku 1928. V rokoch 1947 až 1957 bol bytový dom postupne rekonštruovaný. V rokoch 2000 až 2015 bola realizovaná postupná obnova vybavenia a celkového interiéru budovy. Byt sa nachádza v rámci budovy vo vnútobloku, čo zaručuje absolútne odfiltrovanie hluku z okolitých ulíc. Vnútroblok je upravený s detským ihriskom a v procese je aj vybudovanie zeleného parčíku pre psov. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, budova je priebežne revitalizovaná a je vo veľmi dobrej kondícii. V blízkej budúcnosti je naplánovaná rekonštrukcia fasády.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

celková plocha: 81 m2 ( byt 74 m2 + 5,5 m2 pivnica + 1,5 m2 balkón )

tehla

kompletná rekonštrukcia

pôvodné, repasované dubové parkety

kúpeľňa s vaňou, umývadlom a toaletou

balkón do tichého vnútrobloku

 

Budova nemá energetický certifikát.

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

- veľkorysý obytný priestor

- praktické dispozičné riešenie s logicky členenými funkčnými zónami

- kompletná rekonštrukcia

- nehnuteľnosť s vysokým potenciálom zhodnotenia peňazí

- prémiová adresa Starého Mesta

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Od vstupu do bytu sa priestor otvorí do vstupnej chodby, kde je po ľavej strane výstup na balkón orientovaný do tichého vnútrobloku. Po pravej strane je denná časť bytu, ktorú tvorí obývačka spojená s kuchyňou a jedálňou. Ďalej postúpením cez vstupnú chodbu je po ľavej strane dispozične umiestnená kúpelňa s vaňou umývadlom a toaletou. Na konci chodby je vstup do manželskej spálne s oknami do zeleného vnútrobloku. Vstup do detskej izby je zo zadnej časti spálne ale aj zo zadnej časti obývačky. Detská izba je dostatočne veľká aj pre dve deti. Stena medzi kúpeľňou a spálňou je presklená, spracovaná v modernom dizajnovom koncepte.

Vstup do rezidenčného priestoru je od Heydukovej ulice ulice uzatvorený železnou bránou. Za touto bránou je vytvorený tichý, staromestský vnútroblok s dobovou atmosférou, detským ihriskom, trávnikom pre psy a úplným tichom.

 

VYBAVENIE BYTU:

- plastové okná

- pôvodné drevené historické dvere s vysokým profilom

- pôvodné, repasované dubové parkety

 

 

LOKALITA:

Lokalita v okolí Kamenného námestia a Dunajskej ulice patrí k lukratívnym adresám. Byt v úplnom centre starého mesta poskytne novému majiteľovi viac ako nový domov. Historické centrum v pešej dostupnosti, kompletná občianska vybavenosť, expresné napojenie na obchvat a mnohé iné benefity vám poskytne právne táto nehnuteľnosť.

 

CENA: 369 000 €

 

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Názor FEDORS Group:

Byt s charakterom v historickej časti Starého Mesta, ponúka nerušenú atmosféru atraktívneho staromestského bývania, ktoré ocení aj náročný klient. Ak hľadáte nehnuteľnosť, ktorú sa v momentálnej situácii na trhu naozaj oplatí kúpiť, tak ste ju práve našli.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku