Bratislava-Staré Mesto

Priestranné 3-izbový byty a apartmány v Eurovea Tower

Ponúkame Vám na predaj luxusné 3-izbové byty a apartmán v prvom mrakodrape na Slovensku Eurovea Tower.

V Eurovea Tower nájdete presne to čo hľadáte, najlepšiu možnú polohu, moderné technológie a prestíž. Túto nehnuteľnosť charakterizujú špičkové materiály a vybavenie, priestor, luxus a exkluzivita v tej najlepšej lokalite Bratislavy.

Vysokokvalitné štandardné vybavenie bytov a apartmánov odráža charakter celého projektu, navyše disponujú presklením až k podlahe a ponúkajú nádherný výhľad z každej izby. Unikátna je tiež terasa s presklenými zábradliami, ktoré nerušia výhľady na okolie. Samozrejmosťou je aj chladenie všetkých izieb a exteriérové tienenie všetkých okien. Budova disponuje 6 najmodernejšími rýchlovýťahmi, luxusnými kobercami na chodbách a nádhernou vstupnou lobby s recepciou. 

TOP 5 VÝHOD:

- byty a apartmány v najlukratívnejšom projekte na Slovensku

- perfektná lokalita v najnovšej časti Bratislavy

- prechod suchou nohou do nákupnej galérie Eurovea

- východ na terasu z každej izby

- moderné technológie a premyslené dispozície

LOKALITA:

Eurovea Tower sa nachádza v projekte Eurovea City. Lokalita priamo v srdci Bratislavy ponúka skvelú atmosféru a všetko, čo pre kvalitný život potrebujete. Priamo v susedstve je Slovenské národné divadlo, fitness centrum a wellness centrum, potraviny, reštaurácie, kaviarne a všetko ostatné, na čo si spomeniete. 

CENA: od 850.000 EUR - pre cenu a pôdorysy aktuálne dostupných bytov a apartmánov nás prosím kontaktujte.

V cene sú zahrnuté všetky profesionálne služby spoločnosti FEDORS Group vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku