Bratislava-Staré Mesto

Lukratívny 3-izbový byt v historickom mestskom dome v Starom Meste s vlastnou garážou a ateliérom

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj staromestský 3-izbový byt, situovaný na Čajkovského ulici, v pamiatkovej zóne miesta, ktorá sa vyznačuje súborom historických objektov, s tichou polohou a výbornou dostupnosťou do všetkých mestských častí.  

Historický dom z roku 1908 stelesňuje mestské bývanie na lukratívnej adrese s výhľadom na secesné fasády okolitých domov v priamej blízkosti Prezidentskej záhrady či Námestia slobody. 

Pôvodné vysoko kvalitne renovované dvere s kľučkami vo Vienna štýle do miestností, vysoké stropy so segmentovou klenbou a nové okná vyrobené podľa pôvodného stavu s trojsklom dodávajú tejto nehnuteľnosti nádych staromestskej exkluzivity.  Nad oknami sú osadené taktiež nové drevené žalúziové kastlíky vyrobené podľa pôvodného návrhu, ktoré zabezpečujú nie len tienenie a izoláciu v letných aj zimných mesiacoch, ale aj súkromie. 

Veľkou prednosťou tejto nehnuteľnosti sú až tri možnosti parkovania,  jedno parkovacie miesto vyhradené v súkromnom vnútrobloku domu,  priestor na dve autá v samostatnej garáži pod bytovým domom a bezproblémové rezidentské parkovanie v okolí bytového domu.  

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

-rozloha: byt+ pivnica- 114, 78 m2 

-rozloha: garáž- 30,91 m2

-počet izieb: 3

-počet kúpeľní: 1

-počet WC: 1

-vysoké 3,30 m stropy 

TOP 5 VÝHOD:

-prémiová adresa

-veľkorysá výmera obytných izieb

-pôvodné drevené parkety, kvalitne renovované dverné a okenné výplne

-klasický staromestský charakter 

-praktické dispozičné riešenie s logicky členenými funkčnými zónami

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE

Do bytu vchádzame cez vstupnú časť, tvorenú z predsiene. Po ľavej strane sa nachádza technická miestnosť/šatník, v pokračovaní sa priestor otvára a plynule nadväzuje na kuchynskú časť s oknom do pokojnej záhrady, prislúchajúcej k mestskému domu. Vpravo pozdĺž okna je umiestnená kuchynská linka, plne vybavená spotrebičmi, po ľavej strane miestnosti je priestor na jedálenský stôl. Z kuchynskej časti vchádzame do kúpelne s prirodzeným vetraním, toaletou, umývadlom a rohovou vaňou. Pozdĺž kuchynskej linky a v kúpeľni je podlahové vykurovanie. Ponad celý priestor vstupnej časti, kuchyne a kúpeľne sa rozpína historický strop so segmentovou klenbou, ktorý je jedinečným prvkom bytu a podčiarkuje jeho unikátnosť. Denná zóna pokračuje do hlavného obytného priestoru s dvojkrídlovými dverami, z ktorého je vstup do dvoch nadštandardne priestranných spální taktiež prechodných cez do detailu zrenovované dvojkrídlové dvere. Priestor hlavnej spálne je dvermi napojený a prístupný aj z kuchynskej časti. 

V súkromnom vnútrobloku k bytu prislúcha vonkajšie parkovacie státie a samostatná garáž s klenbovým stropom, umiestená pod bytovým domom s výmerou 30,91m2.  Priestor garáže má veľký potenciál byť využívaný nie len ako ďalšie parkovacie státie či odkladací priestor, no po potrebných úpravách aj ako ateliér či dielňa, čím sa zvyšuje celková atraktivita investičnej príležitosti.  Súčasťou kúpy je aj podiel na súkromnej  záhrade vo vnútrobloku, ktorú čaká v blízkej dobe revitalizácia. 

LOKALITA

Lokalita ponúka jednoduchý a rýchly prístup do centra ako aj do ostatných mestských častí, v pešej dostupnosti je viacero vyhľadávaných kaviarní, barov a reštaurácií, prevádzky služieb a občianskej vybavenosti. V blízkosti domu sa nachádza park na Námestí slobody, ktorý aktuálne prechádza kompletnou revitalizáciou a bude poskytovať skvelé miesto na trávenie voľného času. Pár minút chôdze vás delí od prezidentskej záhrady či od jedného z najstarších bratislavských trhovísk na Žilinskej ulici.

V cene bytu sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho a hypotekárneho servisu.

CENA: 499 000 € byt s vonkajším parkovacím státím + 65 000 € samostatná garáž 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku