Bratislava-Staré Mesto

Reprezentatívny 3.5 izbový byt s výhľadom na hrad v luxusnej rezidencii Zochova X

Ponúkame Vám na predaj luxusný 3-izbový byt s výhľadom na hrad v nadštandardnom rezidenčnom projekte na Zochovej ulici v exkluzívnej bratislavskej lokalite, pozostávajúci z rekonštrukcie historického objektu a novostavby na mieste niekdajšej funkcionalistickej ORL kliniky v blízkosti bývalých Pálffyovských záhrad.

Rezidencia Zochova X zhmotňuje pojem luxusného bývania v historickom centre mesta s prítomnosťou zelene, súkromia a priestorov na socializáciu bez kompromisov.

Súbor domov pozostáva z dvoch prepojených, no zároveň odlišných častí- historickej a novodobej. Historická časť prešla kompletnou rekonštrukciou so zanechaním výrazu pôvodnej čelnej fasády a všetkých fasádnych prvkov, ako aj historických drevených okien s roletami. Nová časť je svojou fasádou v kontraste k okolitým budovám použitím kompozitových panelov a pantografov, ktoré zabezpečujú elegantné tienenie.

Dom disponuje veľkorysým foyer s recepciou a spoločnými priestormi. Rezidenti majú k dispozícii dva dvory, jeden v kontakte s vybavenosťou v podobe átria a druhý predstavuje súkromnú záhradu s vysokou zelenou či ohniskom.

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA

-podlahová plocha bytu: 130 m2

-poschodie 5/6

-počet izieb: 3,5

-počet kúpeľní: 1

-počet wc: 2

-stropné chladenie

-podlahové kúrenie

-2x parkovacie státie v podzemnej garáži

TOP 5 VÝHOD

-exkluzívna rezidenčná lokalita pod Bratislavským hradom

-možnosť otvorenia priestoru na 5-izbový byt alebo ponechanie prerozdelenia na dve samostatné bytové jednotky

-veľkorysá výmera, pocit vzdušnosti, funkčne a jasne riešená dispozícia

-orientácia s výhľadom na hrad , ako aj do tichého vnútrobloku

-stavba od prestížneho architektonického ateliéru

DISPOZÍCIA

Byt tvorí vstupná predsieň s toaletou a priestormi na vloženie vstavaných skríň, čím je maximalizovaný úložný priestor. Hlavná denná zóna pozostáva z obývacej, jedálenskej a kuchynskej časti. Priestor je vzdušný, svetlý a logicky členený s orientáciou do ulice. Súčasťou master bedroom je veľký šatník, prístupný z oboch strán izby, čím je možné oddelnie priestoru pomocou vstavaných stolárskych prvkov. V kúpeľni bol použitý veľkoformátový mramorový obklad a je kompletne vybavená sanitou- vaňa, sprchový kút, wc, bidet a umývadlá. Tretia priestranná izba je orientovaná do tichého vnútrobloku.

LOKALITA

Nehnuteľnosť predstavuje jedinečné spojenie mestského bývania s komfortom tichého a pokojného prostredia. Byt poskytuje maximálny pocit súkromia a zároveň je vzdialený iba 10 minút chôdze od historického centra mesta. Mimoriadne obľúbená a žiadaná lokalita zabezpečuje aj dobré dopravné dopravné spojenie, či už autom alebo MHD. V blízkosti bytového domu sa nachádzajú potraviny, ako aj reštaurácie a kaviarne.

 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku