Bratislava-Nové Mesto

Trojpodlažný tehlový rodinný dom v tichej lokalite za Istropolisom

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj trojpodlažný, tehlový rodinný dom po kompletnej, nadštandardnej rekonštrukcii vo vynikajúcej lokalite Nového Mesta za Istropolisom. Nehnuteľnosť pozostáva z troch 3-izbových bytov a obytného suterénu, ktorý je využiteľný ako pánska miestnosť, rodinná herňa alebo sídlo firmy. Celý interiér domu je zariadený ako kancelárske priestory. Nenáročnou rekonštrukciou je možné zmeniť štruktúru jednotlivých bytov, ako aj celého domu na rezidenčné rodinné sídlo. Nehnuteľnosť disponuje oploteným, vydláždeným pozemkom orientovaným do vnútrobloku, ktorý je prispôsobený jeho doterajšiemu užívaniu v podobe parkoviska pre minimálne 6 áut. Tento pozemok sa jednoduchou úpravou dá premeniť na záhradu, pričom zostanú k dispozícii minimálne 2 až 3 parkovacie miesta.  Medzi domami je v záhradách vyrastená dospelá vegetácia s vysokými stromami, čo zabezpečuje súkromie a intimitu na každom podlaží rodinného domu. Na druhom a treťom poschodí sú priestranné balkóny s výhľadom do vnútrobloku. 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- 3-podlažný rodinný dom - na každom poschodí jeden byt

- Tehla

- Kompletná nadštandardná rekonštrukcia

- Celková plocha: 600 m2 ( interiér  405 m2 + exteriér 180 m2 + balkóny 20 m2 )

Obytný suterén : 95 m2

1. podlažie : byt 95 m2 

2. podlažie : byt 95 m2 + balkón 5 m2

3. podlažie : byt 95 m2 + 15 m2

- 6 vonkajších parkovacích státí 

-Úložný priestor v suteréne

- Vínna pivnica

TOP 5 VÝHOD:

- Poctivá tehlová stavba po kompletnej hĺbkovej rekonštrukcii 

- Nadčasová architektúra s dôrazom na veľkorysý priestor s praktickou dispozíciou, prepracovanie detailov a použitie nadštandardných materiálov

- Bezpečnosť a maximálne súkromie – uzavretý pozemok v susedstve rodinných domov v tichej lokalite

- Lukratívna lokalita Nového Mesta za Istropolisom 

- Možnosť realizácie podnikateľského zámeru s vysokým výnosom alebo ako rezidenčné rodinné sídlo

VYBAVENIE BYTOV:

- Kompletné zariadenie interiérov zamerané na kancelárske ale aj rezidenčné využitie

- Interiérové drevené dvere so zárubňami

- Kompletné podlahy a obklady v celom dome

- Kuchynské linky so spotrebičmi

- Kotolňa s funkčnými kotlami

LOKALITA:

Lokalita v Nového Mesta je jednou z najatraktívnejších mestských častí Bratislavy. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej oblasti, v pôvodnej zástavbe rodinných domov v tesnej blízkosti Istropolisu. Z investičného pohľadu dáva táto poloha nehnuteľnosti obrovský potenciál. V danej oblasti je taktiež množstvo prémiových, rezidenčných nehnuteľností, čo znamená, že bývanie na tejto adrese je jednoznačne príjemné a pohodlné.  V pešej dostupnosti nájdete všetky lákadlá života v meste – veľké obchodné centrá Polus a Central, množstvo reštaurácií, kaviarní, športovísk, školské aj predškolské zariadenia, banky, poštu, kino. Jednoducho všetko čo potrebuje moderný človek a omnoho viac.

CENA NA VYŽIADANIE

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Názor FEDORS Group:

Exkluzívna lokalita, kvalitná tehlová budova po kompletnej rekonštrukcii, investičný potenciál ale samozrejme a hlavne možnosť vytvorenia vlastného rodinného sídla na výbornej adrese – toto je pre nás vyjadrením naozaj skvelej ponuky v mnohých ohľadoch.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku