Bratislava-Nové Mesto

Čerstvo skolaudovaný viladom na Kolibe

Ponúkame  na predaj lukratívny 4 izbový rodinný viladom s privátnym výťahom, s terasami, priestrannou zelenou záhradou a panoramatickým výhľadom na Bratislavu v PRÁVE SKOLAUDOVANOM rezidenčnom projekte v lukratívnej časti Koliby.

 

Exkluzívna, južne orientovaná vila Pinot, je súčasťou novej modernej a architektonicky nadčasovej zástavby rodinných domov. Nehnuteľnosť o rozlohe 165,6 m2 s dvoma terasami spolu o rozlohe 61,8 m2 dopĺňa záhrada o výmere 86 m2 má dispozíciu premyslenú do najmenšieho detailu pričom ponúka všetko čo má ponúkať bývanie v 21. storočí. Terasy a veľkoformátové okná ponúkajú úchvatné výhľady na mesto a záhrada poskytuje dostatok priestoru a súkromia na rôzne rodinné aktivity.

 

Viladom obsahuje vysoký štandard technického vybavenia ako stropné chladenie, podlahové kúrenie, vonkajšie žalúzie, kvalitné veľkoformátové hliníkové okna najvyššej kvality ci zelenú strechu. Interiérový priestor sa predáva v stave WHITE WALLS a preto môžete naplno využiť vaše predstavy o vysnívanom bývaní, alebo môžete využiť možnosť individuálneho dokončenia bytu na kľuč od Bratislavskej prémiovej dizajnérskej spoločnosti FHArch.

 

K nehnuteľnosti prislúcha aj garážové parkovanie pre dve autá. Vlastný výťah z podzemnej garáže priamo do domu.

 

Pre bližšie informácie kliknite na stránku projektu www.viladomykoliba.sk a dohodnutie obhliadky priamo na projekte prosím kontaktujte predajcu na čísle 0903466622.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku