Bratislava-Staré Mesto

Luxusný 4 izbový penthouse s vysokými stropmi a terasou v Modernom centre

Ponúkame na predaj velkometrážny  4-izbový byt v NOVO-SKOLAUDOVANOM prémiovom rezidenčnom projekte Apollo Residence v novovznikajúcom modernom centre Bratislavy.

 

Interiér bytu bol navrhnutý skvelým dizajnérom Matejom Balážikom a jeho tímom architektov, ktorí prichádzajú s inovatívnymi nápadmi ako vytvárať funkčné priestory obohatené o vizuálny zážitok

 

Plňte si svoje sny, užívajte si plným priehrštím všetky výdobytky centra mesta a luxusné bývanie v novom bratislavskom downtowne! To všetko a bez kompromisov ponúka výnimočný rezidenčný projekt Apollo Residence. Tu nájdete skutočne luxusné bývanie na najvyššej úrovni. Nadštandardné vyhotovenie, prémiové materiály a až 3,5 m vysoké stropy v 81 bytoch a apartmánoch. Do detailov premyslené dispozície. Jednoducho veľkorysý komfortný priestor pre život.

 

 

Dohodnite si obhliadku a príďte si už teraz pozrieť, ako bude vyzerať váš byt!

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

 

nízkopodlažná budova – 8 nadzemných podlaží

 

celková plocha 4-izbového bytu je 177 m2

 

tehla

 

holobyt

 

až 3,5m vysoké stropy

 

príprava pre inteligentnú elektroinštaláciu

 

tepelné čerpadlá

 

kúpeľňa s vaňou

 

samostatné WC

 

pivničná kobka na poschodí

 

2x osobný výťah, 1x nákladný výťah

 

parkovacie státia v podzemných garážiach

 

veľkolepo a moderne riešená recepcia s 24 hodinovou prevádzkou

 

služby na úrovni 5* hotela

 

bezpečnosť – kamerový monitorovací systém spoločných priestorov

 

 

 

TOP 5 VÝHOD:

 

- rezidenčný projekt pred kolaudáciou – nekupujete z nákresov, na vlastné oči sa môžete presvedčiť o nadštandardnom vyhotovení a použitých prémiových materiáloch

 

- najkomornejší projekt nového bratislavského downtownu

 

- v predaji v zhotovení holobyt, možnosť dokončenia do štandardu, ale aj celkom na mieru podľa požiadaviek klienta

 

- služby modernej recepcie a roomservis – komfort bývania ako v 5* hoteli

 

- atraktívna lokalita nového moderného centra mesta – všade máte blízko, najlepšia občianska vybavenosť

 

 

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

 

Byty s premyslenou praktickou dispozíciou bez hluchých metrov štvorcových majú príjemnú klímu a presvetlenosť miestností počas celého roka. Vďaka vysokým stropom pôsobia byty veľmi otvorene a vzdušne a veľkoformátové okná zabezpečia krásne presvetlenie miestností denným svetlom. Priestranné vstupné chodby sú dosť veľké aj na vybudovanie vstavanej skrine. Srdcom bytov je obývacia miestnosť spojená s kuchynským a jedálenským kútom. Spálne sú nepriechodné.

 

V prízemí rezidenčnej novostavby sa nachádza veľkolepá a moderne riešená recepcia s 24/7 prevádzkou a službami na úrovni 5* hotela, reštaurácia a komerčné priestory.

 

Praktické pivničné kobky sa nachádzajú na rovnakom podlaží ako byty.

 

Všetky spoločné priestory sú elektronicky zabezpečené a monitorované kamerovým systémom, bytový videovrátnik je napojený na služby recepcie. Výťahom sa dostanete priamo do suterénu bytového domu ku garážovým státiam, takže do bytu z garáže prejdete vždy suchou nohou.

 

 

 

VYBAVENIE BYTOV:

 

- murované tehlové vnútrobytové priečky

 

- medzibytové priečky z akustických tehál so zvýšenou nepriezvučnosťou

 

- sádrové omietky / kúpelne a WC vápenocementové

 

- tepelné čerpadlá - zdroj tepla, teplej vody a chladu

 

- prémiové teplovodné podlahové kúrenie REHAU s reguláciou teploty v každej miestnosti

 

- predpríprava na chladené stropy, čím sa zabezpečí najmodernejší a najzdravší spôsob kúrenia a chladenia, navyše so stálou výmenou vzduchu

 

- hliníkové okná REYNAERS s izolačným trojsklom a technológiou vysokého útlmu hluku, exteriérové hliníkové žalúzie, zabudovaná vetracia mriežka (Ventalis) v ráme okna

 

- podtlakové vetranie bytov - prívod vzduchu cez vetracie mriežky (Ventalis) a odvod vzduchu nad strechu cez ventilátor v kúpeľni alebo WC

 

- rozvody pre reproduktory v obývačke aj na balkóne

 

- nezámrzný ventyl pre vodu na balkóne

 

- bezpečnostné protipožiarne vstupné dvere do bytu

 

- bytový videovrátnik napojený na služby recepcie

 

 

 

LOKALITA:

 

Atraktívna lokalita nového bratislavského downtownu, moderného centra mesta, ktorému prognostici na najbližšie desaťročia predpovedajú dynamický rozvoj. Ak budete bývať alebo pracovať v tejto štvrti, nájdete tu takmer všetko. Od bežných bytov až po luxusné, od maličkých štýlových kaviarničiek až po extra nóbl reštaurácie. Od divadiel, kultúrnych stánkov, parkov a prechádzok po nábreží Dunaja až po desaťtisíce metrov štvorcových obchodov ponúkajúcich najznámejšie svetové alebo inovatívne slovenské značky. Od materských škôl, cez základné školy, gymnáziá, stredné školy, až po Univerzitu Komenského. A všetko v pešej dostupnosti, len pár minút chôdze od rezidencií. Bezproblémové bude aj dopravné napojenie na bratislavský obchvat a diaľnicu cez blízky most Apollo. A do historického centra mesta, k promenáde pri Dunaji, do Sadu Janka Kráľa sa dostanete pár minútovou prechádzkou.

 

 

 

 

 

Pre kúpu nehnuteľnosti v tomto projekte využite prefinancovanie najlepším hypotekárnym úverom a získajte komplexné poistenie na mieru, ktoré klientom projektu zabezpečí jeho exkluzívny predajca a hypotekárny partner, spoločnosť FEDORS Group.

 

 

 

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

 

 

Názor FEDORS Group:

 

Exkluzívna lokalita, najmodernejšie technológie, špičkové materiály, udržateľná ekológia.

 

Rezidenčný projekt Apollo Residence ponúka nadštandard aristokratického bývania v modernom štýle. Preto je projekt Apollo Residence výnimočným. A takými sa stanete aj vy.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku