Bratislava-Staré Mesto

Veľký 4-izbový byt v pôvodnom stave na Mariánskej

 Ponúkame Vám exkluzívne na predaj tehlový 4-izbový byt v pôvodnom stave s veľkým potenciálom v historickej budove Starého Mesta, neďaleko Kamenného námestia.

Budova je postavená z tehly a kameňa. V krátkom čase sa začne realizovať projekt nadstavby a revitalizácie celej budovy čo v konečnom dôsledku dramaticky skvalitní celkový komfort z bývania a samozrejme, zvýši sa aj hodnota samotného bytu. V projekte nadstavby je zapracovaný výťah.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

celková plocha: 100 m2

tehla / kameň

pôvodný stav

pôvodné dubové parkety

kúpeľňa s vaňou a umývadlom

samostatná toaleta

pavlač do tichého vnútrobloku

 

Budova nemá energetický certifikát.

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

- veľkorysý obytný priestor

- praktické dispozičné riešenie s logicky členenými funkčnými zónami

- výborná investičná príležitosť

- nehnuteľnosť s vysokým potenciálom zhodnotenia peňazí

- prémiová adresa Starého Mesta

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Byt o rozlohe 100 m2 má praktickú dispozíciu. Pôdorys utvára štvorec, čo je ideálny stav pre akúkoľvek zmenu dispozície pri rekonštrukcii, ktorú nehnuteľnosť potrebuje. Pôdorys bytu začína vstupnou halou, kde je po ľavej strane samostatná toaleta, komora a veľká spálňa. Po pravej strane je detská izba a veľká kúpelňa. Na konci vstupnej haly sú pôvodné dvojkrídlové, drevené dvere, ktoré vedú do obývačky spojenej s kuchyňou. Po pravej strane z obývacej časti, opäť cez pôvodné, drevené, dvojkrídlové dvere vedie pôdorys do manželskej spálne.

Vstup do budovy je od Mariánskej ulice uzatvorený železnou bránou. Za touto bránou je vytvorený tichý, staromestský vnútroblok s dobovou atmosférou a úplným tichom. Na streche budovy je spoločná terasa, z ktorej si nový majiteľ vychutná nezameniteľný výhľad na panorámu Starého Mesta a majestátny Hrad.

 

VYBAVENIE BYTU:

- plastové okná

- nové bezpečnostné dvere

- pôvodné drevené historické dvere s vysokým profilom

- pôvodné dubové parkety

- plynový kotol

 

LOKALITA:

Lokalita v okolí Kamenného námestia a Dunajskej ulice patrí k prémiovým adresám. Byt v úplnom centre starého mesta poskytne novému majiteľovi viac ako nový domov. Historické centrum v pešej dostupnosti, kompletná občianska vybavenosť, expresné napojenie na obchvat a mnohé iné benefity vám poskytne právne táto nehnuteľnosť.

 

CENA:

 

299 900 EUR

 

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Názor FEDORS Group:

Byt s charakterom v historickej časti Starého Mesta, ponúka nerušenú atmosféru atraktívneho staromestského bývania, ktoré ocení aj náročný klient. Ak hľadáte nehnuteľnosť ktorú sa v momentálnej situácii na trhu naozaj oplatí kúpiť, tak ste ju práve našli.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku