Bratislava-Staré Mesto

Veľkometrážny penthouse pri Dunaji s terasou vo vysokom štandarde

Ponúkame na predaj lukratívny veľkometrážny penthouse vo vysokom štandarde v novovznikajúcom projekte na okraji Bratislavského moderného centra v blízkosti prístavu. 

 

Prémiové vyhotovenie, najmodernejšie technológie, vysoké stropy, fantastickú polohu a vysoký nadštandard obsahuje 10 do detailov premyslených veľkometrážnych penthousov v novom projekte. 

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:
Počet izieb: 4
9. nadzemné poschodie moderného bytového domu
Celková plocha 163 m2 + terasa 86,40 m2 + pivničná kobka
Novostavba

 

Oceníte predovšetkým moderné a funkčné trendy, s prihliadnutím na udržateľnosť, ekológiu a pohodlie bývania. Vykurovanie a chladenie objektu je zabezpečené s využitím obnoviteľných zdrojov - tepelných čerpadiel. To čo iní považujú za nadštandard, tu nájdete ako samozrejmosť - či už ide o stropné chladenie, hliníkové žalúzie, či ďalšie vybavenie bytu pre zvýšenie Vášho pohodlia. Byt poskytne navyše väčší pocit priestoru a vzdušnosti v podobe vysokých stropov.

 

Koncept, ktorý sa vám prispôsobí.

Dnešná doba a rozvoj technológií prinášajú zásadné zmeny aj do našich pracovných životov. Rozhodli sme sa preto priniesť na trh, ako úplne prví, nový koncept “Work&Living”. Ten je postavený na zmiešanej funkcii bývania a práce spolu, a pritom oddelene. Pri homeoffice Vás už nemusia rušiť Vaše deti, či partner - v pohodlí môžete prejsť do svojej kancelárie, do ktorej sa dostanete suchou nohou v rámci projektu.

 

Na terasách, v reštauráciách a kaviarňach v neďalekom nákupnom centre Eurovea alebo priamo v Starom Meste Vás čaká nielen skvelé jedlo a pitie, ale aj hodiny zábavy s kamarátmi, či s rodinou.

Aktívny oddych je najlepší oddych. Stačí na bicykli prejsť cez Most Apollo, alebo cez Prístavný most a ocitnete sa na Petržalskej hrádzi, ktorá lemuje jedinečné lužné lesy a mŕtve ramená Dunaja a dovedie Vás na vínko v Rakúsku, alebo naopak do Danubiany a Maďarska.

 

Pre podrobnejšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita