Bratislava-Staré Mesto

Unikátny velkometrážny mezonet s veľkou terasou, jacuzzi a saunou v Eurovea

Ponúkame Vám na predaj luxusný 5-izbový mezonet v exkluzívnom projekte Eurovea s veľkorysou terasou s úžasným výhľadom na Dunaj a Bratislavu.

 

Pokiaľ nemienite robiť kompromisy, toto je nehnuteľnosť práve pre Vás. Túto nehnuteľnosť charakterizujú špičkové materiály a vybavenie, priestor, luxus a exkluzivita v tej najlepšej lokalite Bratislavy.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- rozloha: byt - 360,35 m2 + terasy - 170 m2 + pivničná kobka - 16 m2

- 3x garážové parkovacie státie

- počet izieb: 5

- počet kúpeľní: 3x
- počet WC: 4x

- samostatná práčovňa 

- samostatný šatník k master bedroom o výmere 33,42 m2

- hlavná terasa s úžasným výhľadom, saunou a jacuzzi o výmere 133,86 m2

- najvyššie 4. a 5. poschodie

- novostavba

 

TOP 5 VÝHOD:

- jeden z najlukratívnejších bytov na Slovensku

- absolútne súkromie

- špičkové materiály a zariadenie

- najlepšia lokalita v Bratislave

- master bedroom so samostatným šatníkom, práčovňou a kúpeľnou je na vrchnom poschodí, ostatné izby sú na spodnom poschodí

 

Tento 5-izbový kompletne klimatizovaný mezonet predstavuje vysnívaný ideál bývania v meste. Byt o rozlohe rodinného domu sa nachádza v úplnom srdci najmodernejšej časti Bratislavy a zároveň ponúka úplne súkromie a veľkolepý exteriér vo forme terasy na hornom poschodí, kde si v letných mesiacoch môžete užiť vlastný bar, televízie, ozvučenie, pohodlné sedenie, sprchu a jacuzzi. Naopak v zimných mesiacoch určite oceníte prítomnosť sauny. Tento mezonet okrem veľkorysých priestorov ponúka fantastické architektonické riešenia, umelecké diela, krásne schodisko, priestrannú jedáleň, krb, ale aj vymoženosti modernej doby ako napríklad SmartHome systém, pomocou ktorého môžete ovládať všetko v byte vrátane vchodových dverí a závesov. 

 

Do interiéru sa vchádza na spodnom poschodí tohto mezonetu. Uvíta Vás priestranná vstupná hala so šatníkom a krásnym schodiskom. Na tomto poschodí sa ďalej nachádzajú tri spálne, dve kúpeľne, otvorená obývačka prepojená so schodiskom, jeden balkón a jedna terasa o výmere 25,46 m2. Po schodoch sa dostanete na horné poschodie, kde Vás uvíta obrovská obývačka s kuchyňou, krbom a jedálňou o celkovej rozlohe 154,66 m2. Na tomto poschodí je aj hosťovské WC vedľa schodiska. Na tomto poschodí sa nachádza aj master bedroom o celkovej rozlohe na tomto poschodí  o výmere 66,46 m2, pričom master bedroom ponúka nádherný walk-in šatník, práčovňu a kúpeľňu. Z obývacej izby sa dostanete na hlavnú terasu s jacuzzi, saunou a krásnym výhľadom.

 

Spolu s bytom sa predávajú aj tri garážové parkovacie státia v podzemí bytového domu.

 

LOKALITA:

Táto nehnuteľnosť sa nachádza v projekte Eurovea. Lokalita priamo v srdci Bratislavy ponúka skvelú atmosféru a všetko, čo pre kvalitný život potrebujete. Priamo v susedstve je Slovenské národné divadlo, fitness centrum a wellness centrum, potraviny, reštaurácie, kaviarne a všetko ostatné na čo si spomeniete. 

 

CENA: NA VYŽIADANIE

 

V cene sú zahrnuté všetky profesionálne služby spoločnosti FEDORS Group vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita