Bratislava-Staré Mesto

Veľký 3-izbový byt v historickej budove pri Prezidentskom paláci

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj tehlový 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii  v historickej budove neďaleko Prezidentského paláca a Bratislavského hradu.

 

Ponúkaný byt má všetko, čo si predstavíte pod pojmom moderné mestské bývanie – veľkorysý obytný priestor, moderné a vkusné zariadenie zladené do najmenších detailov v pešej dostupnosti do historického centra a pešej zóny.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

celková plocha: 120 m2 ( 110 m2 byt + 10 m2 pivnica )

tehla

kompletne zariadený

repasované pôvodné dubové parkety

kúpeľňa so sprchovým kútom a umývadlom

kúpeľňa s vaňou a umývadlom

samostatná toaleta

na mieru vyhotovená kuchynská linka

balkón do tichého vnútrobloku

 

Budova nemá energetický certifikát.

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

- veľkorysý obytný priestor

- praktické dispozičné riešenie s logicky členenými funkčnými zónami

- nadštandardné vyhotovenie bytu – vstavané spotrebiče v kuchynskej linke

- kompletná nákladná rekonštrukcia

- prémiová adresa Starého Mesta

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Byt o rozlohe 110 m2 má praktickú dispozíciu, ktorá rozčleňuje byt na vstupnú halu so závesnou šatníkovou skriňou a balkónom do tichého vnútrobloku. Ďalej vstupná hala pokračuje chodbou, ktorá vedie do všetkých ostatných častí bytu. Oproti vstupu do bytu je kuchňa s jedáleňskou časťou, kompletne zariadená spotrebičmi. Posúpením chodbou je po pravej strane jedna z kúpeľní so sprochovacím kútom a samostatná toaleta. Po pravej strane je druhá z kúpeľní s veľkou rohovou vaňou a umývadlom. Na konci chodby sa priestor otvára do dennej časti kde je dominantná veľká obývačka.Z tejto izby je na každej stene vstup do menších spální.

Byt sa nachádza na prvom poschodí v historickej, tehlovej budove bez víťahu. .

Zadným východom máte možnosť prejsť do spoločného priestoru plného zelene, s možnosťami voľnočasových aktivít a posedenia pri pohári dobrého vína, čo dotvára príjemný a celistvý dojem, ktorý vo Vás tento útulný byt zanechá.

 

 

VYBAVENIE BYTU:

- plastové okná

- pôvodné drevené okná

- pôvodné repasované dubové parkety v obývačke s kuchyňou a vstupnej hale, v spálni nové drevené parkety

- v kúpeľni a na WC dlažba, v kuchyni a na chodbe keramický obklad

- kuchynská linka na mieru so zabudovanými spotrebičmi

 

 

LOKALITA:

Lokalita bratislavských Palisád patrí k prémiovým adresám. Byt v úplnom centre starého mesta v blízkosti Bratislavského hradu, Prezidentského paláca a Horského parku, poskytne novému majiteľovi viac ako nový domov. Historické centrum v pešej dostupnosti, kompletná občianska vybavenosť, expresné napojenie na obchvat a mnohé iné benefity vám poskytne právne táto nehnuteľnosť.

 

 

CENA:

457 000 EUR

 

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Názor FEDORS Group:

Byt v lukratívnej časti Starého Mesta, ponúka nerušenú atmosféru atraktívneho staromestského bývania, ktoré ocení aj náročný klient. Ak hľadáte byt, ktorým sa budete môcť popýšiť, tak ste ho práve našli.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita