Bratislava-Ružinov

Prémiový 3-izbový byt s terasou vo vysokom štandarde v novostavbe

Ponúkame na predaj vynikajúco dispozične riešený 3-izbový byt s terasou vo vysokom štandarde v novovznikajúcom projekte na okraji Starého Mesta v blízkosti prístavu. Táto zóna sa pretvára do nového moderného mestského bulváru, ktorý spolu s Košickou a Mlynskými Nivami bude tvoriť najmodernejšiu časť Bratislavy. Lokalita tohto projektu je u klientov vyhľadávaná aj pre najlepšie dopravné napojenie v Bratislave.

 

Tento byt v sebe spája prémiové vyhotovenie, najmodernejšie technológie, zvýšené stropy, fantastickú polohu a vysoký nadštandard. Ku všetkým bytom prislúcha aj kobka a každý byt Vás taktiež poteší rozľahlou terasou. 

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:
- Počet izieb: 3
- 4. nadzemné poschodie moderného bytového domu
- Celková plocha 78,60 m2 + terasa 35,70 m2 + pivničná kobka
- Novostavba

- Podlahové kúrenie

- Drevené podlahy

- Stropné chladenie

- Interiérové dvere

- Veľkoformátové obklady

- Značková sanita

- Exteriérové elektronicky ovládateľné žalúzie

 

V tomto projekte oceníte predovšetkým moderné a funkčné trendy, s prihliadnutím na udržateľnosť, ekológiu a pohodlie bývania. Vykurovanie a chladenie objektu je zabezpečené s využitím obnoviteľných zdrojov - tepelných čerpadiel. To čo iní považujú za nadštandard, tu nájdete ako samozrejmosť - či už ide o veľké terasy, stropné chladenie, hliníkové žalúzie, či ďalšie vybavenie bytu pre zvýšenie Vášho pohodlia. Byt poskytne navyše väčší pocit priestoru a vzdušnosti v podobe zvýšených stropov.

 

Koncept, ktorý sa vám prispôsobí.

Dnešná doba a rozvoj technológií prinášajú zásadné zmeny aj do našich pracovných životov. Rozhodli sme sa preto priniesť na trh, ako úplne prví, nový koncept “Work&Living”. Ten je postavený na zmiešanej funkcii bývania a práce spolu, a pritom oddelene. Pri homeoffice Vás už nemusia rušiť Vaše deti, či partner - v pohodlí môžete prejsť do svojej kancelárie, do ktorej sa dostanete suchou nohou v rámci projektu. V Partneri na prízemí zase nájdete všetky potrebné služby vrátane kaviarní a reštaurácií. 

 

Na skok máte aj nákupné centrum Eurovea alebo historickú časť Starého Mesta s množstvom kaviarní, reštaurácií, galérií a ďalších možností na trávenie voľného času. Ak preferujete aktívny oddych, stačí na bicykli prejsť cez Most Apollo, alebo cez Prístavný most a ocitnete sa na Petržalskej hrádzi, ktorá lemuje lužné lesy a mŕtve ramená Dunaja a dovedie Vás na vínko v Rakúsku, alebo naopak do Danubiany a Maďarska.

 

Pre podrobnejšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita