Modra

Luxusná Historická rezidencia s vlastným vodopádom na veľkorysom pozemku

Ponúkame na predaj Luxusnú historickú vilu s rezidenciou s vodopádom na pozemku a vlastným potôčikom. V areáli sa nachádza samostatne stojaci dom s konferenčnou miestnosťou disponuje otvorenou spálňou s kúpeľňou, vnútorným bazénom, tanečnou sálou a golfovým simulátorom PGA Tour. Dom má vlastné solárne panely na streche. Vila aj dom majú vlastné samostatné tepelné čerpadlá. 

Kompletne zrenovovaná luxusná historická vila z roku 1905 je situovaná priamo v bio diverznom prírodnom parku chráneného územia Malých Karpát. 

Unikátny interiér rodinnej vily s vybavením od prestížnej talianskej značky Versace Home Design disponuje tiež smart home automatizovanými systémami ovládateľné priamo z telefónu. 

 

Vila je ideálna aj na firemné akcie, Teambuilding alebo organizovanie svadieb. V takom prípade ponúka ideálnu investičnú príležitosť kde je možné realizovať lukratívny podnikateľský zámer.  

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- rozloha: vila - 611 m2, pozemok - 6377 m2 

- rozloha dom – 383,67 m2

- parkovací dom pre 4 autá

- parkovanie v areáli pre 10 áut

- počet izieb: 12

- počet kúpeľní: 7 (Každá spálňa má svoju vlastnú kúpeľňu)

- počet WC: 7

- samostatná technická miestnosť na prízemí (1PP)

- samostatná práčovňa na druhom poschodí (2NP)

- terasa: výhľad na okolité lesy a zeleň

TOP 5 VÝHOD:

- Krásne zrekonštruovaný historický objekt s vínnou pivnicou

- nádherný výhľad na panorámu malých Karpát a okolitých lesov

- špičkové materiály a značkové zariadenie Versace Home Design

- samostatne stojaci plavecký bazén v interiéri s tepelným čerpadlom

- vlastný potôčik s vodopádom 

V kaštieli je celkom dvanásť izieb, z toho sedem spálni a sedem kúpeľní. Budova disponuje strešnou terasou a samostatnou vínnou pivnicou. Na pozemku sú ďalšie budovy: konferenčné centrum s kapacitou pre 40 osôb, dom pre personál, garáže pre štyri autá s prípravou pre nabíjanie elektromobilov.

Vstupnú úroveň kaštieľa tvorí hosťovská spálňa, kúpeľňa, dva šatníky, vstupná hala s jedálenskou časťou a vstupom na terasu, kompletne vybavená kuchyňa, obývacia izba, ako aj miestnosť pre upratovačku a fitness štúdio v presklenom výklenku.
Na 1. poschodí je umiestnená pracovňa s knižnicou, zen chodba vedúca do druhej spálne s balkónom a vlastnou obývacou izbou s kúpeľňou. Ďalej tu je hlavná spálňa so šatníkom a kúpeľňou so solitérnou vaňou i walk-in sprchovým kútom. Druhé poschodie domu tvoria tri spálne s kúpeľňami a ďalšia spálňa so vstavanými skriňami. V kaštieli sa nachádza aj tajná miestnosť.

Vybavenie zahŕňa interiérové dizajnové prvky značky Versace Home Design, drevené eurookná, podlahové vykurovanie, solárne panely, štukové stropy, tapety na stenách, krb, krištáľové lustre, schodiskový luster z optických vlákien, zabudované kuchynské spotrebiče značky Siemens, projektor a audio systém, v exteriéri kamerový systém, automatické závlahy, studňu a fontánu. Na pozemku je vybudovaná predpríprava na vonkajší bazén a soľnú jaskyňu s oddychovou zónou. 

 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku