Bratislava-Staré Mesto

Prémiová rodinná vila s celoročným bazénom v lokalite Hradného kopca

Ponúkame vám  na predaj 4-izbovú modernú vilu na tichej ulici hradného kopca, ktorá zaručuje pokoj, súkromie a bezprostrednú dostupnosť do centra mesta. Lokalita Bôrik predstavuje prémiovú adresu rezidenčných rodinných víl v priamom dotyku s prírodou a poskytuje jedinečný komfort bývania v centrálnej polohe mesta, vyhľadávaný aj najnáročnešími klientami. Nehnuteľnosť je po kompletnej rekonštrukcii do najmenších detailov s dôrazom predovšetkým na vzdušnosť interiéru a praktickú, funkčnú dispozíciu s pocitom absolútneho súkromia. Pri realizácii interiéru boli použité prémiové materiály a technológie, ktoré umocňujú hodnotu nehnuteľnosti. 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

-výmera: úžitková plocha dom- 311 m2

-celková plocha pozemku- 678 m2

-výmera: zastavaná plocha pozemku- 146 m2

-podlažnosť: 3. nadzemné podlažia

-dvojgaráž 

-počet izieb: 4

-počet kúpeľní: 2

-elektrické podlahové kúrenie 

-klimatizácia v obytných miestnostiach

-hliníkové okná s exteriérovými tieniacimi žalúziami

TOP 5 VÝHOD:

-vyhľadávaná tichá lokalita hradného kopca 

-inteligentná domácnosť Loxone

-rozľahlá záhrada s celoročným bazénom Swim Spa značky USSPA

-exteriérová plne vybavená kuchyňa so sedením a hliníkovou pergolou s bočným tieniacim systémom

-na mieru riešená kvalitná kuchynská linka so spotrebičmi značiek Miele 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Na prízemí rodinného domu sa nachádza priestranná garáž pre dve autá, sklad a šatník. Prvé nadzemné podlažie tvorí denná zóna, pozostávajúca z priestrannej kuchynskej, jedálenskej a obývacej časti. Kuchynská linka s ostrovom, na mieru navrhovaná,  je vybavená prémiovými spotrebičmi značiek Miele. Za kuchynskou linkou je s bočným vstupom z chodby umiestnený odkladací priestor. V úrovni kuchyne sa nachádza kúpeľňa s toaletou, umývadlom, práčkou a s predprípravou na sprchový kút. Kuchynská zóna sa plynule napája na jedálenskú časť, tvorenú stolom so sedením pre 8 osôb a na obývaciu časť so sedením a krbom. Jemný, vkusný výraz interiéru je dopĺňaný obkladom z kameňa a drevenými parketami. Priestor je príjemne presvetlený vďaka veľkoformátovému preskleniu hliníkových okien. Z dennej zóny vstupujeme do rozľahlej záhrady s celoročným bazénom  a s kompletne vybavenou vonkajšou kuchyňou so sedením a hliníkovou pergolou s bočným tienením.  Dominantným schodiskom sa dostávame na druhé podlažie s výmerou 84 m2 , ktoré je tvorené nočnou časťou, pozostávajúcou z troch obytných izieb a kúpeľne. Hlavná spálňa disponuje dizajnovým walk-in šatníkom, ktorý zabezpečuje dostatok úložného priestoru. Hlavná spálňa, ako aj jedna z izieb majú výstup na terasu. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, vaňa, toaleta, umývadlo so skrinkou a vsadený úložný priestor. V chodbe je umiestnené výklopné rebríkové schodisko do podkrovia. 

LOKALITA:

Umiestnenie rodinného zabezpečuje komfortné bývanie v lukratívnej bratislavskej časti hradného kopca. Vďaka svojej polohe spája bývanie obklopené prírodou s jednoduchou dostupnosťou do centra mesta autom či MHD. Okolie ponúka veľa možností športového vyžitia – cykloturistiku, letné i zimné športy či prechádzky po Horskom parku. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza občianska vybavenosť vrátane zastávok MHD, kaviarní, reštaurácií i škôl.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku